Wpis z mikrobloga

Takie #!$%@?, że aż wrzucę XD

Dzwoni telefon
To twoja friendzone od 5 lat, piękna, czarnowłosa, kochana, milusia ;_;
Ej Anon dawaj na piwo, hehe stęskniłam się
#!$%@?.face.png i co znowu pewnie pojadę ona mi #!$%@? o chłopakach co jej się podobają, trochę się poprzytula "po przyjacielsku'' i znów wrócę z #!$%@? humorem
dobra #!$%@?, jadę, wsiadam na rower i #!$%@? na miasto 8 km
hehe siema Anon, przytulas na powitanie i buziak w policzek #!$%@?.png
idziemy do baru, ona stawia mi piwo #!$%@?.gif,
wypiliśmy po 4 piwa ona pyta się czy do niej nie wpadnę bo ma już dość miasta to powspominamy stare czasy
kościejmocno.tiff
Jasne
Wbijamy do niej, ona otwiera wino i puszcza spokojną muzykę
o #!$%@? co tu się #!$%@? serce podchodzi mi do gardła, ona siada na mnie i zaczyna mnie całować, starych w domu nie ma, o #!$%@?
Wkładam w nią mój penis
Nagle z jej cipy leci krew #!$%@?.png
pewnie dziewica o #!$%@? oddala mi swoje dziewictwo.cnn
krwi leci w #!$%@? dużo
jej #!$%@? zaczyna się rozdzierać
widzę jakąś szarą skórę
to #!$%@? delfin
spuszczam się w #!$%@? delifna
on całkowicie zrzuca skórę mojej waifu i wyskakuje przez okno z tym swoim #!$%@? KEKEKEKEKEKEKEKEKEKEKEKEK
#!$%@? delifn pozorował przyjazn przez 5 lat tylko po to żebym go wyruchał i zapłodnił
będę mieć delifinie dzieck

#pasta #heheszki #wtf #chybabylo
  • 7
@skaczacy_zajac: Drogie mirki. Piszę tę historię ku przestrodze wszystkim tym, którzy nie rozgryzają mentosów od razu po włożeniu do ust.

Otóż ja i moja dziewczyna poszliśmy na studia do różny miast. Po miesiącu rozłąki zdecydowaliśmy się wreszcie spotkać, a jako że byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu, postanowiłem zrobić jej minetę.

Zawsze mi się to podobało, ale tym razem z jakiegos powodu jej cipka śmierdziała jak martwy papież, a smakowała jeszcze