Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Tu jest błąd w Waszym myśleniu

Irytują mnie pojęcie strachu , zdrady , przekupstwa , współpracy .Mnie to nie dotyczy

Robiłem zawsze w tych sprawach to do czego byłem przekonany i w co wierzyłem .

Gdybym miał powtórzyć swoją drogę życia nic bym nie zmienił w tym otarcie się o służby PRL.

Miałem swoją koncepcję walki z komunizmem i ją zrealizowałem. .do Waszej Ona nie pasuje ..

Kto z Was bohaterzy w targnął by w czasie bijatyk do komendy milicji wynegocjował wypuszczenie więźniów i o odebrania ich wystąpił z okna komendy.

Kto z Was internowany wyrzucił by wicepremiera z pokoju internowania

Kto z Was jadąc podpisać gotowy niedobry traktat Poprawił go i podpisał werunkiem było wyprowadzenie wojsk sowieckich .

Kto z Was byłby wstanie by umorzono połowę polskich dlugów

Kto z Was wie ile razy padł pamiętny sierpiowy strajk 1980 r i kto go urartował

Kto z detronizował Gen Jaruzelskiego a gdyby tego nie zribił

Kto nie pozwolił by Gen Kiszczak został premierem i wiele innych jak mi się przypomi dopiszę , a może szkoda szkoda słów ...LW

Kto z Was zna skład Komunistycznego Sztabu antykryzysowego z sierpnia 1980 roku

Kto z Was wie z kąd brały się bojówki by w nocy atakować posterunki strajkujacych Tu jest błąd w Waszym myśleniu

To co pokazuje bezczelnie IPN nie powstało przy moim udziale .To nieżle przygotowana prowokacja ale i to udowodnię i rozwalę w swoim czasie .LW
  • 293
@gizela-abuk: Buhaha. Przyznawac sie do rzeczy ktorych nie ma. Boze ile tez mama musiala sie sniegu najesc zeby takiego balwana ulepic. Masz sobie poczytaj teczke pracy Bolca strona po stronie.
Bo widze ze jak nie zobaczysz to bedziesz tak bzdury opowiadac do smierci
http://www.polskatimes.pl/historia/g/cala-teczka-tw-bolek-teczka-pracy-czesc-1-kompletna-teczka-bolka-wszystkie-dokumenty,9425615,17072515/

http://www.polskatimes.pl/historia/g/cala-teczka-personalna-tw-bolek-kompletna-teczka-bolka-wszystkie-dokumenty-akta,9425335,17071811/
@gizela-abuk: Acha i nie wszyscy maja sie przyznawac... Tylko ci ktorzy zgodnie z ustawa lustracyjna maja taki obowiazek. Od szczebla wojewody w gore. Po to mamy ustawe( nie dobra bo nie dobra- ale mamy) zeby sie do niej stosowac. Ta ustawe uchwalil demokratycznie wybrany parlament.
Pamietaj ze plagiaty i zatajanie wspolpracy gdy pelni sie stanowisko publiczne w rozumieniu ustawy, jest lamaniem prawa.
czytałam dokładnie i mam chłodną głowę historyka do oceny właściwej, a nie szaleńcze słowa. Nie zaprzeczam faktom tam opisanym, zaprzeczam Waszemu sposobowi na naprawę kraju. Bo wrzask i konflikt to jest niszczenie kraju.
@john-srnith: jakie plagiaty? lustracja obowiązuje nawet wicedyrektora małego instytutu, i każdego zwykłego kierownika. Słuchanie dwugodzinnych oświadczeń lustracyjnych to prawdziwa rozkosz, ostatnio nawet się wsłuchiwałam z radoscią w melodię tych paragrafów.
@gizela-abuk: Wrzask? Konflikt? Kto wrzeszczy, chyba Walesa i swinie ktore odrywa sie od koryta. Nie uwazam ze odrywanie swin od koryta to sposob na ruinowanie kraju.
To Bolek ruinowal kraj i oblewal wiadrami pomyj osoby ktore smialy grzebac w jego zyciorysie. Pani wie ze Pawel Zyzak z powodu pisania i zbierania materialow na Bolka zostal zwolniony z IPN i obecnie jest magazynierem w hipermarkecie? Pani wie ze Gontarczyka Zwolniono z IPN
Proszę czytać z uwagą i zrozumieniem treści. Chłodna głowa, choćby była ze śniegu. Odróżniaj fakty od opinii. Nie mieszaj grochu z kapustą, łysego z blondynem. Nie hejtuj, jesli zależy Ci na kraju.

Założę się, że wielu się nie przyznało do współpracy i teraz się zatrzęśli, bo nadeszła epoka szaf. He, he.

Fakty na temat TW Bolek nie skutkują całkowitym przekreśleniem Polski 1989-2016. Potwierdzają zaś, że Kiszczak miał haki na Lecha i dlatego
jestem i zawsze byłam wielkiem zwolennikiem lustracji. Niestety, jak widać pochowali w szafach, i teraz stara esbecja będzie rozwalać Polskę na ten nowy sposób. Nie widzisz, że Kiszczak wygrywa będąc w grobie? To trzeba inaczej rozegrać, nie tak jak robi to obecny rząd. Co z tego, że Zyzak i Cenckiewicz mieli rację (każdy mądry wiedział, ze mieli rację)?
Niestety mimo faktów 1970-1976, daleko do negatywnej oceny 1976-1989.
Właśnie Kiszczakowi zależało by pogrążyć
@gizela-abuk: Widze jakis wspolny mianownik w tym co pani pisze i co ja pisze.
Roznimy sie jednak w kilku rzeczach. Nie wiem czy to byly smutni panowie u pani Kiszczakowej czy sama poszla sprzedac. Fakty do tej pory sa takie ze Kiszczakowa z corka przegladaly papiery po mezu( zreszta to sama mowila( i postanowila umowic sie na spotkaniu dyrektorem IPN w celu przechandlowania teczek( wyparla sie tego pozniej twierdzac- ze tak
@lechwalesa: Kręcisz Pan jak tanio cwany majster konfi z budowy ale właśnie dlatego się Panu nie dziwię. Orłem Pan niestety nie jest kurde - wiemy jak jest... Orłem nie trzeba również być aby patrząc wstecz na lata - '70 - '80 czy '90 stwierdzić, że "mózgiem operacji" to ten Wałęsa raczej nie był - to obraża inteligencję człowieka...mniejsza o to: trzeba kochać ludzi - to pozwala wybaczać i rozumieć. Smutniejsze jest
@lechwalesa: Pana słowa już nic nie znaczą, jedyne co z Pana ust się sączy to jad kłamstw. Całe życie słyszałem że Wałęsa to Bolek, ale nie wierzyłem, czasy były ciężkie o tym nie można zapomnieć, czasami może i trzeba coś było podpisać. Ale napewno nie trzeba było brać za to pieniędzy. Jak można z czymś takim żyć? Jak można patrzeć w lustro? Zarzekać się na matkę boską o swojej uczciwości a
@lechwalesa: mam wrażenie, że pojęcie zdrady, strachu i inne jest u Pana mocno spaczone. To spaczenie pozwoliło Panu sprzedać się bezpiece. Dalej twierdzę,że jest Pan małym słabym człowiekiem, który powinien publicznie przeprosić i odejść w cień.
Irytują mnie pojęcie strachu , zdrady , przekupstwa , współpracy .Mnie to nie dotyczy


@lechwalesa: Dalej w zaparte. Nieustraszony Lech. Pojęcie oddychania, defekacji i mrugania też Pana nie dotyczy, bo jest pan Lechem Wałęsą, samocielnym pogromcom komónismu. Żal czytać...
@lechwalesa: Dużo Pan zrobił Panie Prezydencie dobrego, ale zrobił Pan w latach 90-tych jedną rzecz za którą nasze młode pokolenie teraz płaci tym że dziadujemy albo mamy pętlę kredytową do końca życia na szyi - pozwolił Pan na sprywatyzowanie Polski za BEZCEN cwaniaczkom !! I to jest większa ZBRODNIA przeciwko narodowi, większa nawet niż to że w latach 70-tych Pan tam współpracował z SB.