Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Tu jest błąd w Waszym myśleniu

Irytują mnie pojęcie strachu , zdrady , przekupstwa , współpracy .Mnie to nie dotyczy

Robiłem zawsze w tych sprawach to do czego byłem przekonany i w co wierzyłem .

Gdybym miał powtórzyć swoją drogę życia nic bym nie zmienił w tym otarcie się o służby PRL.

Miałem swoją koncepcję walki z komunizmem i ją zrealizowałem. .do Waszej Ona nie pasuje ..

Kto z Was bohaterzy w targnął by w czasie bijatyk do komendy milicji wynegocjował wypuszczenie więźniów i o odebrania ich wystąpił z okna komendy.

Kto z Was internowany wyrzucił by wicepremiera z pokoju internowania

Kto z Was jadąc podpisać gotowy niedobry traktat Poprawił go i podpisał werunkiem było wyprowadzenie wojsk sowieckich .

Kto z Was byłby wstanie by umorzono połowę polskich dlugów

Kto z Was wie ile razy padł pamiętny sierpiowy strajk 1980 r i kto go urartował

Kto z detronizował Gen Jaruzelskiego a gdyby tego nie zribił

Kto nie pozwolił by Gen Kiszczak został premierem i wiele innych jak mi się przypomi dopiszę , a może szkoda szkoda słów ...LW

Kto z Was zna skład Komunistycznego Sztabu antykryzysowego z sierpnia 1980 roku

Kto z Was wie z kąd brały się bojówki by w nocy atakować posterunki strajkujacych Tu jest błąd w Waszym myśleniu

To co pokazuje bezczelnie IPN nie powstało przy moim udziale .To nieżle przygotowana prowokacja ale i to udowodnię i rozwalę w swoim czasie .LW
  • 293
  • Odpowiedz
@daedel: UWAGA PILNE ! tygodnik Wprost z wczoraj 23 Luty 2016: Grafolog sugeruje, że podpis Wałęsy na wstępnym zobowiązaniu współpracy może być fałszywy a więc chopie zwyczajnie możesz być w błędzie zwłaszcza że na pewno jeszcze z dziewczyną się może i nie całowałeś...
  • Odpowiedz
ale i to udowodnię i rozwalę w swoim czasie .LW


@lechwalesa: Ty już, Bolek, niczego nie rozwalaj - wystarczy, że Nocną Zmianą rozwaliłeś dekomunizację w zarodku i zapewniłeś komuchom święty spokój aż do śmierci, w zamian za krycie własnej kapusiowej dupy...
  • Odpowiedz
@jannna: no to na pewno czy jeszcze? Problemy z logiką... Osobiście jeszcze rozmawiałem z śp. Anną Walentynowicz wiele lat temu, za czasów liceum. Opowiadała takie historie o solidarności a szczególnie o Wałęsie, że mi żadnego podpisu nie trzeba aby połączyć wszystko w całość. Wałęsa osobiście jej groził i to nie raz. Zresztą Wałęsa jest pyszny jak mało kto. Bohater nie zachowuje się tak, Wałęsa sam sobie zaprzecza w prawie każdym zdaniu.
  • Odpowiedz
@Twixx: Ty już może i jakie informacyje już dopadłeś medyczne jakie... jam miał być lekarzem... to może porozmawiali byśmy o nowotworach... dużo ćmisz a może już próbowałeś czego mocniejszego no wiesz ... piwko to dla dziecek... no wiesz anonim jesteś rzekomo wal śmiało... możeś po żrenicach poznajemy mętne rozszerzone zajmowałem się terapią przy mnie ludzie jako Ty walili se w kanał... spod szafki wyciągały strzykawę z brązową zawartością i już za
  • Odpowiedz
Panie Prezydencie, nie uważa Pan że cała sprawa została właśnie teraz wyciągnięta by odwrócić uwagę od działań ekipy rządzącej, np. przekazywania olbrzymiej ilości pieniędzy na rzecz Ojca TR, przekazywania środków na rzecz innych instytucji, odwołania komendanta policji, czystek w stadninach itd...
  • Odpowiedz
@daedel: a ja poznałem profesora Aleksandrowicza Juliana o magnezie i innych mikroelementach ich znaczeniu wobec niezdrowego stylu życia młodzieży... i poznałem też Stanisława Lema... moja kandydatka na drugą żonę jest w tej chwili w MSW szpitalu doktorem nauk medycznych prawdopodobnie gotowa z najwyższym oddaniem jam ateista budda jestem... spłonął mi dom...i już nic mi nie zakłóca widoku Księzyca... znajesz ? co do Lecha Wałęsy to jest Wielki Polak bo mi zapewnił
  • Odpowiedz
@jannna: Przecież sam pan Wałęsa mógłby tu i teraz napisać, że podpis jest fałszywy, a jakoś tego wyklikać nie może. Czyli jakby wie, że fałszywy nie jest. Już go wiele razy tu pytano wprost i deklaracji brak. Cisza. Tylko "w przyszłości wyjaśnię, ujawnię, pokażę" etc.

"A gdyby tu było przedszkole w przyszłości... i wasz synek mały przechodził... eee w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek
  • Odpowiedz
@jannna: myślenie teraz, że Wałęsa to Wielki Polak jest dość naiwne. Jak tylko grafolog potwierdzi, że to jego podpis to Lechu idzie na dno. Z tego faktu, że cały czas kłamał i opluwał innych bohaterów solidarności, którzy jak się okazuję mówili prawdę o LW. Wałęsa w czasach prezydentury był szpiclem SB. Fakt obalenia rządu Olechowskiego przez Wałęse tylko to potwierdza.
  • Odpowiedz
@norconia: Pan Prezydent jest tutaj prawie że bezbronny wobec zmasowanego ataku tylko na Niego prawie cała armia buldogów... wściekłych wobec tego fundamenty psychologii zwierza totalnie permanentnie od 30 lat zaszczutego to już dentysta ma za chwilę fulll komfrot bo może powiedzieć dziecku czego mordę drzesz, przeca tego zęba ja mam tutaj chopie popacz w ręce... co tak Cię bolał... dlatego ten człowiek już totalnie nie kontroluje cos ię tutaj dzieje !!!
  • Odpowiedz
@lechwalesa: herbatka z zeń-szeniem, różą, hibiskusem, malwą czarną, lipą i suszem z jabłek, podobno świetna na poprawę pamięci. Może przypomnisz sobie jak brałeś kasę za donosy.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Nie oceniam Pana ale gdyby to mnie ktoś takie zarzuty postawiał to zamilkła bym , bo tylko winny się tłumaczy ... A jak ma się sumienie czyste to skierowała bym sprawę do sądu i z nikim na ten temat nie rozmawiała , nie wyjaśniała zwyczajnie CISZA aż do rozprawy , bo widzi Pan tu już nie chodzi o Pana nazwisko , tylko o honor Solidarności o ludzi co w Pana
  • Odpowiedz
@ona-czyli-monika-maj: może ja tylko jeszcze przypomnę bo gdzie uciekło: UWAGA PILNE ! tygodnik Wprost z wczoraj 23 Luty 2016: Grafolog sugeruje, że podpis Wałęsy na wstępnym zobowiązaniu współpracy może być fałszywy
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Cytat---- Luiza Kostrzewa===== Zgadzam sie z tym zdaniem : " Walese należy potraktować na równi z przestępcami komunistycznymi za działalność przeciw narodowi polskiemu " .
cala wypowiedz kogos - ponizej
" Przypisuje się temu jegomościowi zasługi i niezwykłą odwagę z jaką występował wypowiadając swoje prymitywne wywody w poszczególnych zagadnieniach społeczno-gospodarczo-politycznych. Skąd się brała w roku 1989 ta charyzma i odwaga, pewność braku zagrożenia ze strony siepaczy ubeckich? Dlatego, że mając
  • Odpowiedz