Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Tu jest błąd w Waszym myśleniu

Irytują mnie pojęcie strachu , zdrady , przekupstwa , współpracy .Mnie to nie dotyczy

Robiłem zawsze w tych sprawach to do czego byłem przekonany i w co wierzyłem .

Gdybym miał powtórzyć swoją drogę życia nic bym nie zmienił w tym otarcie się o służby PRL.

Miałem swoją koncepcję walki z komunizmem i ją zrealizowałem. .do Waszej Ona nie pasuje ..

Kto z Was bohaterzy w targnął by w czasie bijatyk do komendy milicji wynegocjował wypuszczenie więźniów i o odebrania ich wystąpił z okna komendy.

Kto z Was internowany wyrzucił by wicepremiera z pokoju internowania

Kto z Was jadąc podpisać gotowy niedobry traktat Poprawił go i podpisał werunkiem było wyprowadzenie wojsk sowieckich .

Kto z Was byłby wstanie by umorzono połowę polskich dlugów

Kto z Was wie ile razy padł pamiętny sierpiowy strajk 1980 r i kto go urartował

Kto z detronizował Gen Jaruzelskiego a gdyby tego nie zribił

Kto nie pozwolił by Gen Kiszczak został premierem i wiele innych jak mi się przypomi dopiszę , a może szkoda szkoda słów ...LW

Kto z Was zna skład Komunistycznego Sztabu antykryzysowego z sierpnia 1980 roku

Kto z Was wie z kąd brały się bojówki by w nocy atakować posterunki strajkujacych Tu jest błąd w Waszym myśleniu

To co pokazuje bezczelnie IPN nie powstało przy moim udziale .To nieżle przygotowana prowokacja ale i to udowodnię i rozwalę w swoim czasie .LW
  • 293
@lechwalesa: Panie prezydencie, co bystrzejsze dzieciaki tłumaczą się lepiej od Pana, jak coś przeskrobią. Prawda jest taka, że Pana legenda upadła i już nic Pan na to nie poradzi. Jest Pan małym człowiekiem, z rozdmuchanym sztucznie ego, w dodatku chorobliwym megalomanem. Nikt kto poświęcił nawet odrobinę czasu, na przestudiowanie Pańskiej historii nie jest w stanie uwierzyć nawet w jedno Pana słowo. Najlepszym świadectwem są Pańscy byli koledzy ze stoczni.
Miałem swoją koncepcję walki z komunizmem i ją zrealizowałem. .do Waszej Ona nie pasuje ..


Przecież Ci ludzie jak nie zobaczą tej "krwawiącej, cierpiętniczej, rozstrzelanej" Polski, jak nie zobaczą świętej wojny z komunistami, to będą krzyczeć "hańba, zdrada, układ", to co dokonało się w Polsce, to jest piękna przemiana na skalę światową.
To są frustraci, nienawistnicy i heiterzy, którzy nigdy nie osiągną tego co Pan.
@jannna: proszę wybaczyć, ale tego bełkotu który Pan/pani wypisuje, nie sposób zrozumieć a co dopiero ustosunkować się. Pomieszanie z poplątaniem. Widać, że cały dzień spędzacie w smietniku internetowym, bo nawet hamulców brak.
@jannna: nie wiedziałam, że programiści są do tego stopnia prymitywni, ojejku i to wszystko piszą Polacy? Do sszkoły, do nauki, do dyscypliny i wymagania od siebie, a potem będziecie się mądrzyć. Zaiste, internet współczesny to jak zapisane drzwi "od kibla". Człowieku, daj sobie na wstrzymanie, zanim zaczniesz z siebie wylewać komentarze na poziomie poniżej SP.
@jannna


@gizela-abuk: Janna to prawdopodobnie konto Walesy z ktorego polemizuje.
Podobny styl, tez zero logiki i odpowiedzi nie na temat.
Z nego taki matematyk-informatyk jak z koziej d. traba.
Sens ogolny jego wypowiedzi jest taki ze brakuje ciagle dziesiec lat. ze nie umiesz liczyc, ze walesa byl za glupi zeby zostac literem poczatkiem lat 70tych.
Zupelne nieznanie faktow. Cos tam przeczytal z drugiej reki, jakiegos domoroslego politologa i opowiada bzdury jak
@edward-janus: faktycznie, to wynika z tego, że Wałęsa miał nadzwyczajne zdolności w dogadywaniu się ze wszystkimi, zaskoczył tym w końcowym rezultacie nawet US Ambasadora Davis. O czym Davis nie wiedział był fakt, że Wałęsa nie był wcale takim przeciwnikiem Kiszczaka, za jakiego wszyscy go brali. On był w osobistym ukrytym układzie z Kiszczakiem i obaj manewrowali wszystkimi posunięciami tak żeby w rezultacie doszło do zmian w oficjalnym wymiarze ale w nieoficjalnym