Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Proszę o ksero wszystkich dokumentów , które Wam się nie podobają ,Które są brzydkie .

Ja udowodnię publicznie że to jest podrobione .Na tym dokumencie jest na przykład 9 osób w śród tych osób na pewno nie znam i na pewno nie spotkałem dwóch osób .1] Jan Górski 2] .Stanisław Oziembło

Zapytajcie te osoby .Czy mogłem cokolwiek na nie donieść .nie widząc ich nigdy .
,
Jakie to proste i tak po kolei kartka po kartce .

Rzucono publicznie z premedytacją materiały z fabrykowane paszkwile , pomówienia , kłamstwa i ja to udowodnię .

Ja z tymi papierami nie mam nic wspólnego .
  • 128
Zapytajcie te osoby .Czy mogłem cokolwiek na nie donieść .nie widząc ich nigdy .


@lechwalesa: i tu jest problem- bo mamy w to panu uwierzyć na słowo.. a z doświadczenia- tzn poprzednich pańskich wypowiedzi, można wnosić że za tydzień pan napisze że nic takiego pan nie pisał.

Ale spoko- fajna telenowela brazylijska się zrobiła z tych pańskich historii. mam nawet tytuł-> "W sieci kłamstw"
chociaż.. chyba już zajęty
@lechwalesa: Rozumiem, że gdy takowe dokumenty zostaną dostarczone, Pan podrze je tak, jak podczas wywiadu z Grzegorzem Braunem? - https://www.youtube.com/watch?v=LFWn62BADpc

Pan nie obalił komunizmu, Pan z nim nie wygrał, Pan był jedynie gwarantem mięciutkiego lądowania komunistycznych dygnitarzy w III RP. Jak wiemy żyło im się dobrze i zostali pochowani z "należnymi" im honorami. Ta narracja była jedynie przykrywką do tego co miało faktycznie miejsce: a więc częściowe podzielenie się władzą w