Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Proszę o ksero wszystkich dokumentów , które Wam się nie podobają ,Które są brzydkie .

Ja udowodnię publicznie że to jest podrobione .Na tym dokumencie jest na przykład 9 osób w śród tych osób na pewno nie znam i na pewno nie spotkałem dwóch osób .1] Jan Górski 2] .Stanisław Oziembło

Zapytajcie te osoby .Czy mogłem cokolwiek na nie donieść .nie widząc ich nigdy .
,
Jakie to proste i tak po kolei kartka po kartce .

Rzucono publicznie z premedytacją materiały z fabrykowane paszkwile , pomówienia , kłamstwa i ja to udowodnię .

Ja z tymi papierami nie mam nic wspólnego .
  • 128
@annaes1980: to chyba chopie nie kumaty jesteś że ta nowa Ustawa inwigilacyjna z tego chyba już 2016 roku co już funkcjonuje to jak się dowiesz jakie Twoje osobiste różne zakamarki są już widoczne i zapamiętane i będą już na wieki całe do ewentualnego użycia to jak się kiedy dowiesz to abyś se wacka jak jeden ze Zakopanego nie obciął był ... a znałem kilku chłopaków z Olczy... One tam się dla
Czy mogłem cokolwiek na nie donieść .nie widząc ich nigdy .


@lechwalesa: Oczywiście,że można donieść na osoby, których się osobiście nie zna. Ale to przecież donosił TW Bolek a nie Pan. Do czasu ekspertyzy grafologa nie jest Pan przecież żadnym Bolkiem. Poza tym Bolek nie miał wąsów, Lolek i Tola zresztą też nie.
@Heraldyk_Instygator: Wyrwane z teczek papiery poszły z dymem czy są w biurku?
Rzecz w tym, że gdyby nie zacieranie śladów w latach 90-tych może i nie miałbym do Pana pretensji o współpracę... Wielu złamali, wielu się zeszmaciło. Bywa. Kłopot w późniejszych Pańskich działaniach - vide książka pp. Centkiewicza i Gontarczyka.
Ale tak w sumie to najbardziej wredne jest z Pańskiej strony plucie na ludzi. Wie Pan, bez 10.000.000 związkowców i poparcia
Pobierz H.....r - @Heraldyk_Instygator: Wyrwane z teczek papiery poszły z dymem czy są w biur...
źródło: comment_CJ63L8YDkZbOP33Hb8Pb8mr0zs6SZx6H.jpg
@arumaru: ożyłeś znowu... czy masz jakąś dziewczynę ? Wiosna idzie i o czem Ty byś Jej mógł co powiedzieć a tak dłużej z dziewczyną rozmawiałeś może... i jak żeś się wydalał... pardon wydolność jaką miałeś... godzinę bez przerywnika jakiego dałbyś a tak dłużej z jakimś zaciekawieniem by na Cię patrzała... a jak przewidujesz swoją karierę za 5 dni pytały kiedyś kapustę w Biedronce... w kapuśniaczku czy jako bigos... to powiedz czy
@roman-nowak312: noooo te memy fajne INTELLIGENT JESTEŚ TOTAL COOOL

ale za chwilę Polska cała będzie należała do Ciebie i Twoich rówieśników i jakieś dzieci jakieś wnuki może będziesz mieć... Co Ty Im wszystkim o sobie debilu jeden powiesz ?!!! żeś przeleżał odłogiem za parobka w Wolnej Polsce żeś w dupę włazić musiał jakiemu majstrowi co szkołę zawodową może ukończył a może nawet nie... i Tyś Mu w każdy Poniedziałek po każdej
@lechwalesa: Im więcej pan pisze tym bardziej dokarmia pan trole, nikogo nie interesuje co pan pisze, oni już pana skazali. Przestać karmić trole a z głodu padną. Dobra rada. Jeżeli na tym Pisiory mają łapkę, to dopiero początek. Mniej pisać...