Wpis z mikrobloga

Mialem wsrod znajomych takich gosci co to mowili ze ajfon to dla pedalow i bananowcow, oczywiscie zaden z nich nie mial nawet go w reku. W chwili obecnej kazdy po przesiadce na 5/6 i nagle d--a cicho.
Nie mowimy tu o ludziach ktorzy kupuja etui z dziura z tylu zeby bylo jablko widac tylko o ludziach ktorzy chca zeby smartfon dzialal.
Android to niestety android - duzo mozliwosci ale przy tym duze
  • Odpowiedz
@czipsycebulowe: Większość caseów ma teraz obciachową dziurę na japko. Nie kupiłam iphonea żeby się nim chwalić, po prostu dla wygody i jego prostoty. Poczciwy 4s sprawdził się świetnie, potem huawei z andkiem (to był rok męki), a teraz znowu IPhone. I kolejny telefon rownież będzie od #apple. To chyba tylko w Polsce iPhone jest traktowany jako luksus i można nim poszpanować. W Niemczech prawie każdy ma smartfona
  • Odpowiedz
@RA22OR: Ja p------e, widac ze sie nie znasz... Nie zauwazasz ze s7 jest lepszy od iP 6s? Slepy jestes czy co? Przeciez 7>6... niedlugo wyjdzie nowy iP alr co z tego, jesli samsung wypusci juz do tego czasu s8 albo i s9! TYLKO SAMSUNG1!1!!1!!
  • Odpowiedz
@iKrzysiek: Mój brat ostatnio kupował telefon i był rozdarty pomiędzy Samsungiem S6 edge, a iPhone 6s. Wybór padł na Samsunga i teraz żałuje. Samsung mu się wiesza, grzeje się bardzo. Nie zauważyłam podobnych rzeczy w iPhonie.
  • Odpowiedz
Ale wiecie że "android sie zacina" skończyło się na czasach Galaxy S2 i andka 4.3? Przeskoczyłem z Ipada Air 2 na Nexusa 7 2013 i wiecie co? Nie ma żadnej różnicy (ŁOOO). Po prostu oba działały tak jak powinny. Nexus oczywiście na 6.0, ale rozumiem że trzeba sobie jakoś "racjonalnie" wytłumaczyć kupno jabłka, szkoda że najczęściej wiąże się to z przesiadką z telefonu kosztującego 200 zł z androidem 1.0 na najnowszego 6s.
  • Odpowiedz
@animetopedal: Samsung S6 edge się zacina i grzeje, a iPhone 6s nie. Cena podobna. Mówią, że można je porównać. Dla mnie iPhone jest lepszy, ale szanuję, że ktoś może mieć inne zdanie. Najbardziej oburzają się ci których nie stać na jabłko, albo te osoby, które nigdy nie trzymały w miarę dobrego telefonu z andkiem w ręce.
  • Odpowiedz
Czy na najlepszym/najnowszym iPhonie jest już możliwy multitasking? Kilka lat temu rozważałem kupno iphone, ale brak multitaskingu to dla mnie wada nie do przejścia. Od tego czasu nie interesowałem się.

Przez multitasking rozumiem działanie aplikacji w tle, a nie przełączanie się między uśpionymi aplikacjami - np. ściąganie torrentów podczas przeglądania stron, muzyka także z filmu czy youtube podczas wykonywania innych czynności, itd.

Jeśli iphone 6 jest teraz najlepszy, to parametry sprzętowe ma
  • Odpowiedz