Wpis z mikrobloga

@Yellow_Banana: zadam tylko jedno pytanie - miałaś kiedykolwiek iPhone'a, czy jesteś jedną z tych, którzy #!$%@?ą, ale oglądali tylko jabłko na YouTube i czytali na forum ze śmiesznymi obrazkami?
  • Odpowiedz
Jak czytam ze android jest szybszy od iOS to myśle ze ten kto to napisał nigdy tego nawet #!$%@? nie sprawdził XD
  • Odpowiedz
@Yellow_Banana:
@vonBroich: nie słuchaj się tej biedaczki, do mnie się #!$%@?ła bo chwale się kasą, tobie ciśnie o za drogi telefon XD

@Yellow_Banana: znajdź sobie faceta z kasą albo sama jakąś robotę za więcej niż 1200 to przestaniesz bóldupić, że ktoś woli droższe rzeczy, co za stulejara to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wszystkoinic: przecież ios to nie jest prosty system, nie raz ktos pytał mnie jak zmienić jakieś pierdoły w ustawieniach. Cieżko się z niektórymi ustawieniami połapać, czego nie doświadczyłam w androidzie, tam każdy wie gdzie co przestawić, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Ten huawei to był flagowiec czy jakiś promocyjny model za 300zl? Porównywanie tel nawet za 1200zl do telefonu za 3500zl to jakies nieporozumienie.
  • Odpowiedz