Wpis z mikrobloga

@RA22OR: Ostatnio znajomy zaczął pracę i dostał służbowego Galaxy S6. Dotąd zatwardziały zwolennik iphonów stwierdził, że ten android nie jest wcale taki zły. BTW. Pamiętajcie, że nie ważne, czy android, czy ios ważne żebyście byli zadowoleni( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RA22OR: mam iphona i juz nie mogę się doczekać na zmianę na telefon z Androidem. Większość posiadaczy iPhonów nie używa większości jego funkcji, tylko jaraja się jabłuszkiem, które musi być widoczne przez dziurę w obudowie.
  • Odpowiedz
mam to samo. Fanboye andków są nimi dopóki nie kupią pierwszego iPhone'a. Wiem co mówię, bo sam to przerabiałem.


@vonBroich: Ja po 5ciu latach z iPhonami zmieniłem na Androida :D Ale bardzo daleko mi do fanboja.
  • Odpowiedz
@CiemnaStronaNiemocy: Nigdy nie piraciłam aplikacji. Android jest łatwiejszy i szybszy w obsłudze, personalizacja w iPhonie nie istnieje, u każdego wszystko wyglada tak samo. Argument o bezawaryjności podczas gdy, przy małym mrozie połowa iPhonów sie wyłącza i nie ma siły żeby je zaraz włączyć jest inwalidą. Na koniec dodam że flagowiec androida działa równie sprawnie, jeśli nie lepiej niż najnowszy iphon.
  • Odpowiedz