Wpis z mikrobloga

@mar-v-son: To proste. Różowy dostał propozycję pracy w branży farmaceutycznej, wyrywając się dzięki temu z Apteki a do tego zarabia teraz 2x wiecej. Ogólnie oboje nie planowaliśmy przenosin do Wawki. Aspekt poprawy finansowej nas namówił.
@urban33pl: do skm musiałam i tak podjeżdżać furą, a punktualność odjazdów była tak porażająca, że no nie dało się. Autobusy z kolei stały w korkach, bo po co komu buspas.. może po naprawie mostu jest lepiej, ale powroty na wawer ze ścisłego centrum zajmowały często 2 godziny :<
@mirka_wykopkova: WUT? no spoko, skoro tak mówisz, to tak pewnie było (dżizas, kiedy?) Ja do centrum dojeżdżam szybciej z Józefowa, niż wielu znajomych mieszkających w granicach Warszawy. Punktualność raczej bez problemów (oprócz zimy) no a powroty tłoczne - to fakt
@brzoza0989: Warszawa jest przepiękna! Tylko poczekaj aż wiosna się rozbucha a świetnie zorganizowane, czyste i ogólnie będące na każdym kroku parki zrekompensują ci każde porzucone miasto :) A co do droższego życia - wynajem czy wyjścia na piwko dużo droższe, ale markety jak wszędzie z takimi samymi cenami, apteki dużo tańsze, a dojeżdżać z powodzeniem można rowerem. Trzymam kciuki za pomyślną przeprowadzkę :)
@brzoza0989: Warszawa da się lubić. Jest mnóstwo irytujących rzeczy, ale też mnóstwo możliwości - zarówno spędzania wolnego czasu, zawodowych, towarzyskich. Drugi raz bym nie zamieszkał, chyba, żeby kręcić swój biznes, albo na jakąś tłustą posadę, bo Warszawa potrafi zrujnować. Naprawdę - Warszawa to europejska stolica pełną gębą.
@brzoza0989: Murku.
Z początkiem stycznia sam sprowadziłem się po 6latach mieszkania w DW do stolycy zostawiając na pół roku różowego we Wro.... Byłem w sumie przekonany, że będzie tragedia. Ale oferta pracy nie do odrzucenia więc wyjechałem. Minęły prawie dwa miesiące i co? Jest git :) Ceny tj.ludzie mówią nie są wygórowane, a nawet powiedziałbym że identyczne jak we Wrocławiu. Mieszkając w dużym mieście jakim jest Wrocław nie zauważysz różnicy przeprowadzając