Wpis z mikrobloga

@spammaster: Nie śledzę fb, dlatego nie wiedziałam. Nie siedzę w piwnicy tylko wiodę normalne życie. ;) Znowu Jarecka zakopała wszystko w teczkach i nikomu nic nie powie. Yyy. Idealna sytuacja do tuszowania ewentualnych potknięć policji (lub cichego współudziału). Ciekawe, czy pieski nie poznały na miejscu kogoś zamieszanego w sprawę. ;)
@lavinka: trudno sledzic fejsa jesli nie jestes w grupie zamknietej,A ta oficjalna otwarta strona to jakis chaotyczny smietnik z pousuwanymi komentarzami, jakies wpisy typu - Ewka ma sie znalezc!! i takie tam histeryczne panienki.No ja raczej wstepu do grupy zamknietej nie bede mial :D
@Aiko18: No, do zamkniętej grupy, to chyba już nikogo nie wpuszczają. Na otwartą trafiłam raz i z marszu uciekłam. ;) Tu może i są różne teorie, ale tylko w formie dyskusji akademickiej. Nikt normalny w nie nie wierzy, ot ćwiczymy szare komórki dla zabicia czasu.
@Aiko18: Rozumiem usuwanie wulgarnych komentarzy, spamu itd., ale kasowanie dyskusji, która się nie podoba, na długo zanim rozpęta się flejm, to zabieranie zabawy innym. Foszek.
@lavinka: caly czas ktos pisze - Panie Piotrze dlaczego Pan usunal moj komentarz.Bo to jest Pan Piotr.Ale co dziwne bardzo duzo osob broni tam Adama.Pan Piotr jednak chyba zmienil o nim zdanie - a przedtem wypowiadal sie neutralnie - bo widzialem jakis calkiem ciezki comment jego na temat Adama.
@lavinka:Jeden z tych "piesów" z Niemic w styczniu 2015 roku niedaleko Wroclawia szukal chlopaka,który zaginol 2 tyg wczesniej. Piesek szedl niby w dobrym kierunku i ztrzymywal sie trzy razy w tym samym miejcsu jakby nagle gubil trop. Chlopaka znalezli miesiac pozniej po drugiej stronie obwodnicy cialo lezalo w polu.
@ariwle30: Mnie o tyle dziwią pieski z Niemiec, że my mieliśmy swojego czasu genialne psy do szukania wszystkiego, super mądre owczarki niemieckie. I co, wyzdychały? Bardziej się opłaca sprowadzać za ciężkie pieniądze psy z innego kraju niż własne szkolić? Może niedługo samych policjantów zaczniemy pożyczać?