Wpis z mikrobloga

@lechwalesa

Nie wierzyłem po tym zniszczeniu dokumentów z mojej działalności około 90 grubych tomów, i pozostawieniu kilku przygotowanych kartek że dojście do prawdy będzie możliwe .A jednak po publikowaniu tych dokumentów będą pojawiać się tak oczywiste kłamstwa i manipulacje że fakt podrabiania i robienia będzie bez problemów widoczny . po tych czterech pierwszych kartkach już można daleko to udowodnić cdn
  • 214
  • Odpowiedz
czy wy naprawde wierzycie ze to lechu do was pisze? wchodzi na portal ze smiesznymi obrazkami i czatuje z wami o swojej aferze na cala polsze. #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Panie Wałęsa, tutaj nawet nie chodzi o te dokumenty! Może coś pan tam miał na sumieniu, może wstyd panu za te czasy kiedy się dał pan podejść, bo każdy ma chwile słabości, a już w ogóle zwykły robotnik za czasów PRL, któremu wydaje się że Pana Boga za nogi złapał. Nagle, uznanie, salony, kasa, bankiety, klepanie po ramieniu, ładowanie do głowy teorii że to dla dobra narodu, ludzi, przyjaciół, kolegów, Polaków. W
  • Odpowiedz
@onelovee: wszystko co było w 1970 roku niby podpisane kwity współpraca to dokładnie dopiero za dziesięć lat w Sierpniu 1980 roku w ogóle bezrobotny robol Lech Wałęsa został zauważony jak przeskoczył przez płot Stoczni do strajkujących kolegów robotników... to było tak genialne ale zwyczajnie gupie za co potem w sumie za całokształt różnych gupich wybryków wałęsania się po Gdańsku z kręcącą głową co opisywały media rozweselałbył Komunistów do łez był
  • Odpowiedz
@jas06: To nie jest naiwność. Jestem niemal przekonany o jego winie. Uważam jednak, że nie jest sztuką kopać leżącego. Z tego powodu IPN nie powinien się zniżać do poziomu komuchów i dać mu szanse zapoznania się z tym materiałem, którego nie zdążył zniszczyć. Jeżeli ekspertyzy grafologiczne wskażą, że autorem tych pism jest LW, to zachowaniem najwyższej kultury i klasy postawiłbym pana Wałęsę przed Trybunał Stanu (o ile jest to jeszcze
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie przestanie Pan pokazywać nam te wszystkie chronologicznie NIEWAŻNE GŁOSY pardon papióry !!! my nie jesteśmy specjalistami w żadnym wymiarze... matematycznie wszystkie dowody, kwity sprzed Sierpnia 1980 są nic niewarte ponieważ do momentu przeskoczenia przez płot Stoczni bezrobotnego robola Lecha Wałęsy byłeś Panie Prezydencie NIKIM !!! zwłaszcza 10 lat wcześniej... w Grudniu 1970 w chwilę po zamordowaniu setki czy więcej ludzi aktywistów ze Stoczni reszta starych robotników bała
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie proszę obejrzeć filmy np. 'Tajemnice Transformacji', 'Nocna Zmiana'. Czy odważy się Pan powiedzieć że to wszystko kłamstwo? Czy sprzedał Pan naród z kolegami i komunistami przy okrągłym stole? Żeby zasłużyć sobie na to aby nie osądzać bohaterów najpierw trzeba być bohaterem, Pan nim w moich oczach nie jesteś już. Jak Pan chce pozostać bohaterem dla innych to proszę jak bohater przyjąć na klatę swoje grzechy i powiedzieć
  • Odpowiedz
Jak trudno zrozumieć to, co dzisiaj Pan Prezydent chce przekazać, to nie wiem jakie są szanse na ogarnięcie tych teczek. Proponuję porównać styl wypowiedzi w tych donosach/oświadczeniach. Może się okazać bardziej charakterystyczny niż podpisy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lechwalesa konwergencja modelu Pana zarządzania spełnia istotną rolę w kształtowaniu systemu powszechnego uczestnictwa. Z drugiej strony, podjęte działanie korygujące pociąga za sobą proces wdrażania i unowocześniania podstaw utrzymywania operacyjnej doskonałości
  • Odpowiedz