Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie dane mi było się zalogować, to powtórzę jeszcze raz. Usos na ue wrocław to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która tworzyła tego usosa dla tych #!$%@?ów karakanów z ue Wrocław to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was to tylko znaczyło aby zamieścić usosa na jakims tanim ruskim serwerze, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć ue Wrocław. Szkoła Bankowa was tak nie wyruchała, jak wyrucha was ue Wrocław, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tym antystudenckim uniwersytecie, w tym uniwersytecie w którym samorząd #!$%@? nie był w stanie powiedzieć, że usos jest na tanim ruskim serwerze, że ten usos nie jest wstanie wytrzymać ruchu studentów którzy musieli ponad godzine powtarzam ponad godzine zmagać się z systemem, aby później się dowiedzieć że wszystkie grupy na wf są już zajęte, że te uczelniane #!$%@?! powtarzam uczelniane #!$%@?! uczelniane #!$%@? tego usosa zakładały i latami usprawiedliwały jego ułomność, Będzie was ue wrocław ruchał w dupę, będzie was ue wrocław #!$%@? dymał tak, jak was Szkoła Bankowa nie dymała. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? usos śmieć, zniszczy was. Usos będzie wam odbierał smak życia wy #!$%@? idioci. Narodowi, polscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Polski i będę się z was #!$%@? polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? władze ue wybrali. Nie na Polaków, tylko na jakieś #!$%@?, Żydów w dupę #!$%@? #!$%@?, na Niemców #!$%@?ńców wybierali. To właśnie jest ta #!$%@? ue Wrocław. Przez taką #!$%@?ę ue, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście mieli dobre zamiary, którzyście wspomagali nas, dziękuję. Bo to garstka Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 70 osób, może 80. (Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota #!$%@? w korporacji i karta z debetem, to wy #!$%@? Polacy, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? poszli na ue Wrocław niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-polakami jesteście. Dobranoc. Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?. Głupia polska, głupie polaczki #!$%@?, was do Auschwitz tylko zaprowadzić #!$%@?, piecyki włączyć. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.

#uniwersytetekonomiczny #uewroclaw #studbaza #pasta #stonoga #tworczoscwlasna
  • 1
  • Odpowiedz
@Prokosz: a miałem nie upubliczniać mojej skromnej pasty, ale chyba nadarzyła się okazja:

Dzień dobry, coś się, coś się popsuło i nie było nic widać, to powtórzę jeszcze raz... Te zapisy na wf to jest jakaś porażka. Ja myślę, że ten dział #!$%@? nauczania, ta #!$%@? banda imbecyli, która tak ustaliła te #!$%@? zajęcia to jest jakieś #!$%@?...nieporozumienie... Jeśli tyle dla nich znaczy, jeśli tyle dla nich znaczy ludzie....takie zaangaww...zaangażowanie jak moje, gdzie przeglądam dwa plany zajęć oddzielnie, usosa, który się zawiesza i wszystko inne i dla nich tylko znaczy takie ustawienie zajęć jak to, to ich się powinno #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno ich #!$%@?ć jak ich może #!$%@?ć SGH, AGH ich tak nie wyruchała jak wyruchają ich studenci, aż ich kukle będą swędziały...z bólu... To jest dramat #!$%@?, to jest dramat, że na tej antystudenckiej uczelni, na tej uczelni gdzie dziekanaty nie były w stanie powiedzieć, że zajęcia z wf trzeba zrobić na pierwszym roku magisterki, że warunki się sypią, że te administrarcyjne #!$%@?, powtarzam, administracyjne #!$%@?, administracyjne #!$%@? studentów ujebują, a po pisemnych odwołaniach uniewinniają, że to nie jest czymś wartym tego, by w końcu tarktować ich jak ludzi.
Będzie was UE ruchać w dupę, bedzie was UE #!$%@? ruchać tak, jak was dziekanat nie ruchał, ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Gospoda**icz śmieć, zniszczy was. Ziby, Sz*duły, Rym*czyki, dziekanaty, Bie*kie będą wam #!$%@? odbierały smak życia - ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko, będę sobie chodził gdzie chcę na ten wf, #!$%@? jeszcze dzisiaj na sekcję, już termin ustalony i będę się z nich administracyjnych frajerów śmiał, że oni tacy głupi, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? popierają, nie na ludzi przyjaznych studentom, bezproblemowych, tylko na jakieś #!$%@? Gr**yki stulejarzy w dupę #!$%@?, #!$%@?, na Fi***rów #!$%@?ńców głosowali, to właśnie jest ta #!$%@? UE, przez taką #!$%@?ę UE, przez nich #!$%@?, #!$%@?ów, nic się na tej uczelni nie zmieni, bo oni są #!$%@? warci i trzeba ich #!$%@?ć, ruchać i na nich zarabiać, bo są bandą uczelnianych #!$%@?ów nieudaczników, rozumiecie to?? A wam kochani, którzyście pomagali, którzyście tłumaczyli i dobrze prowadzili wykłady i jasno określali wymagania na zaliczenia, dziekuję, bo to garstka wykładowców, garstka wykładowców , dziś to jest kilka osób, może kilkanaście, tak tak, tylko to się #!$%@? na tej #!$%@? uczelni nadaje, powoedzieć wam wreszcie w ryj wreszcie wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? tytuły naukowe to jest wasz majestat, wasza godność, robota na uczelni i tytuł naukowy z plagiatu, to wy #!$%@? wykładowczyki, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic...co by...się... ah szkoda #!$%@? gadać, szkoda szszsztrzępić ryja, naprawdę, niech was.. słuchajcie Ci którzyście głupiue #!$%@? ustalali ten plan , niech was szlak trafi, #!$%@? warci jesteście, antystudentcy jesteście. Dobranoc.
Dobra narazie, #!$%@?.
#!$%@? szkoda było 6 semestrów nauki, szkoda było męczyć się tyle, to głupia uczelnia i głupie wykładowczyki #!$%@?, was do antyplagiatu wszystkich
  • Odpowiedz