Wpis z mikrobloga

#trening #mikrokoksy #silownia #a6w

Proszę o radę. Wymyśliłem sobie coś takiego. Zawsze byłem raczej otłuszczony i z wysoką skłonnością do tycia, więc postanowiłem przed "masowaniem" zjechać maksymalnie z wagą, ale tym razem nie tracąc przy tym wszystkich mięśni. Kiedyś schudłem z 99.9 do 75 kg, ale przy tym nie chodziłem na siłownie. Głównie biegałem na czczo. Także waga była OK, kondycja OK, ale wygląd średnio. Moja waga skupia się poniżej pasa - masywne uda, łydki. Generalnie chodzi mi o sprawdzenie, czy w ogóle jestem w stanie kontrolować swoje ciało pod kątem wagi, redukcji. Nabieranie masy wydaje mi się łatwiejsze, więc postanowiłem przeprowadzić redukcję. Obecnie ważę 71-71.5 (wahania). Przy tym biegam, chodzę na siłownie robiąc wiele powtórzeń małym ciężarem, skaczę na skakance, robię a6w (doszedłem do 26 powtórzeń). Mięśni raczej mi nie ubywa - działam tak już prawie 2 miesiące i na siłowni raczej mam lekki stały progres - trochę więcej powtórzeń.

Dieta - nie stosuję suplementów. Wciągam 4-5 małych posiłków, unikam węgla i nadwyżek kalorycznych jak ognia. Węgle właściwie wciągam tylko rano, w ciągu dnia kurczak, warzywa, biały chudy ser, inne chude mięso. Do tego piję sporo kawy.

No więc o co chodzi?
1) Chodzi o to - zamieszczam zdjęcie - że nadal wydaje mi się, że mam w cholerę tłuszczu, który można by spalić. Tylko jak? W tej chwili na trening schodzi mi ok. 3 h dziennie. Jeszcze mniej żreć? Czy może skończyć już redukowanie/odchudzanie i zacząć żreć normalnie, zmniejszyć liczbę treningów aerobowych i skupić się na rośnięciu?
2) W kwietniu startuję w Runmageddonie 12 km, a w maju na 21 km. Czyli w marcu muszę sporo pobiegać na dłuższe dystanse. Jak się przygotowywać do RM budując równolegle mięśnie? Pewnie napiszecie, że próbuję złapać 2 sroki za ogon, jak nie 3, no ale zobaczymy.

Pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz ecco - #trening #mikrokoksy #silownia #a6w

Proszę o radę. Wymyśliłem sobie coś tak...
źródło: comment_zwBcC6f7B7CvQR1xfSOtzjhkPyqJpzuE.jpg
  • 12
@psposki: @Ch-jogromPL:

Czego tu współczuć, po prostu dokładać mięśni u góry! Świetne predyspozycje.

Co do twojego pytania, jeżeli chcesz dopalić twój tłuszcz zalegający zainteresowałbym sie tabatą - tylko bez wymówek :)