Wpis z mikrobloga

@vgf_: Zawsze można żonie wcisnąć, że tak pięknie wygląda że musisz jej dobrym sprzętem zdjęcia robić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@muak47: Nic trudnego, bierzesz 3 druty o tej samej długości, na jednym końcu robisz pętelkę i zakładasz na ucho od kubka, drugi koniec po wyprostowaniu trzymasz kombinerkami i kręcisz zwisającym kubkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to dla tych co wiertarki nie posiadają.
@ShamerOC: Zależy od tego, jak bardzo chcesz mieć twisted i z jakiego drutu robisz, nie polecam ukręcać na maxa drutów o małej średnicy, które same w sobie są sprężyste, a po skręceniu robią się jeszcze bardziej, co sprawia dość sporo problemów przy nawijaniu grzałki.
@GaHee: Protip: jeżeli masz jakikolwiek obiektyw do lustrzanki, to wsadź go odwrotnie (znaczy nie da się odwrotnie zamontować bez przejściówki, ale po prostu przyłóż do body żeby mniej więcej zakrywał dziurę) i masz makro ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja właśnie tak zrobiłem tę fotkę, odwrócony obiektyw 50mm. Oczywiście autofocus wtedy nie działa, ani przysłona jeśli nie masz ręcznej w obiektywie.
@thePiter: To co mówisz to jest dla mnie czarna magia. Ja tego aparatu używam tak rzadko, że nawet nie wiem czy jest jakiś dodatkowy obiektyw(nie mój, więc się za bardzo nim nie interesuje). Ale będę pytał, jak jest to zdam relacje w postaci zdjęć. :D