Wpis z mikrobloga

Chciałabym oświadczyć, że na moim profilu zagościło poniższe osiągnięcie. ʕʔ Jest mi baardzo miło, że udało mi się narobić trochę szumu wokół osoby @robertt1969, chociaz nie jest to dla mnie żadna bliska osoba, a całkiem obcy mirek którego wpis chwycił mnie za serce bardzo się cieszę, że znalazlo się tyyyyle życzliwych, chętnych do pomocy osób, dzięki którym życie jednej z osób na pewno trochę się zmieni, a przynajmniej mam taką nadzieję. W takich sytuacjach liczy się każdy grosz a dzięki mirko Paulinie tego grosza trochę przybyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pokazaliśmy, ze wykop to nie tylko strona ze śmiesznymi obrazkami, kotkami, pokazmorde ale kiedy trzeba to bardzo zgrana i pomocna społeczność. Dziękuję tez za wszystkie miłe słowa co do mojej osoby. Kocham Cię Mirko pij ze mno kompot (ಥಥ) #wmoimsercutylkomirko #pomagamypaulinie #wykopefekt #oswiadczenie @komitet_figli @wykop @m__b @a__s dzięki mordeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
k.....o - Chciałabym oświadczyć, że na moim profilu zagościło poniższe osiągnięcie. ʕ...

źródło: comment_4266V2EkiaYcBhGoLjaXxUm5Iu0gox8a.jpg

Pobierz
  • 16
@kulko: Bo Ty dobra kobita jesteś!
A przy okazji pozwolę sobie podpiąć się pod Twój fejm ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zareklamować jedyną, niepowtarzalną w swoim rodzaju aukcję dwóch zajebistych, lekko podniszczonych ;) książek które chciałem dziś rozdać w #rozdajo ale stwierdziłem, że spróbuję je opchnąć za parę groszy na rzecz Pauliny właśnie. Aktualna cena 10 cebulionów, aż jeden chętny.

KLIK


Zapraszam mircy, nie musicie czytać, wystarczy