Wpis z mikrobloga

Elo Mireczki, wiosna się zbliża więc czas zadbać o formę :D

Karnet na #silownia kupiony i jestem właśnie po pierwszym treningu. Będzie jutro piekło ale fajne uczucie się tak rozruszać!

Plany są dość ambitne bo do siłowni (3 razy w tygodniu) chcę jeszcze dorzucić #rower , który planuję kupić jeszcze w tym miesiącu. Trzymajcie więc kciuki żeby starczyło motywacji do treningów bo jeszcze trzeba zmieścić w tym czasie studia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A teraz idę zjeść trochę kurczaka z ryżem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jodachorujealesmieszkuje #jodawracadozdrowia #atencyjnykikut (za niedługo przegoni inne tagi ( ͡ ͜ʖ ͡) )

Na koniec taki bonus xD (rekord był 29 ale się nie załapał na nagranie ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
  • 48
@oranzmetylowy: @Vuze: Nie wystarczy, że sobie nogę uciąłem dla atencji, jeszcze mam sobie krzywdę robić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Lej powinien być na tyle dobrze dopasowany żeby przenosić obciążenie na całą długość kikuta. Ja jestem przed wymianą leja na nowy więc idealnie nie jest ale dzięki skarpetom pogrubiającym kikut jest komfortowo. Tak to aktualnie wygląda, szare to moje zwykle dostosowane skarpety z uciętymi palcami, brązowe to
źródło: comment_pKGYyJEhhblQCcNMiP0LvIVh5dFnp0Yb.jpg
skarpetom pogrubiającym kikut


@MiszczJoda: jest taka sprawa. na pewno spotykasz profesjonalistów, ludzi na co dzień zajmującymi się takimi spawami. mi tak głupio wejść z ulicy i zawracać głowę.
o co chodzi: mógłbyś się zapytać, czy są takie skarpety na beniz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak serio: masz jakieś bóle fantomowe?
@vomalio: Myślałem, że przysiady mamy już za sobą i chodziło o obciążenie :D

Kombinowaniem nazwałem duże obciążenia bo takie rzędu 20-30 kg to przyjmie bez problemu proteza :D

@faramka Na pewno będę :)

@bazingaxl: Dobrze Panie trenerze! :)

@elegantB: Techno viking bez nogi :D Nieźle :D

@ossj: Nic się nie przygotowywałem, dzisiaj zacząłem skakać :P Ostatni raz skakałem jakieś 10 lat temu xD

@Crazy_Dino: Chyba trochę tak