Wpis z mikrobloga

#innvwszkocji (ktoś jeszcze mnie pamięta? ( ͡º ͜ʖ͡º) )

Dziś złożyłem wypowiedzenie z pracy (1 rok i 8 mc w firmie) i powoli kończę przygodę z #aberdeen w #szkocja w #uk . Został mi około tydzień pracy a także tydzień na spakowanie swoich klamotów z dwuletniej emigracji. W następną sobotę impreza pożegnalna z chłopakami z pracy.

Teraz blisko miesięczny "reset" na #innvpodrozuje do #azja i walczymy dalej!

Tym razem #anglia !

#oswiadczeniezdupy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@innv: gdzie do Azji sie wybierasz? a do Anglii gdzies na poludnie, czy bardziej na polnocy zostajesz? masz juz tam jakas prace zalatwiona, czy dopiero na miejscu bedziesz sie martwic?
  • Odpowiedz
śpieszę z odpowiedzią ;)

@PanBulka: W marcu lecę do Malezji (Kuala Lumpur) potem na północno-zachodnią wyspę Penang dalej Malezja, stamtąd na Tajlandii Phuket i Bangkok. Potem na chwilę do Włoch i Polszy :)
Co do Anglii mój idealny plan to zatrzymać się ciut u naszego kolegi @sorek i tam poszukać czegoś w okolicach i zdecydować co dalej.
  • Odpowiedz
@innv: zazdro <3 gdzies kupiles taka wycieczke, czy sam wszystko zaplanowales? w jakiej kwocie myslisz ze sie ze wszytskim zamkniesz? mam nadzieje na czeste update'y z wycieczki na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanBulka: ogolnie kupiłem w dobrej cenie bilety we wrześniu xD i po ciut ciut planowałem dalsze etapy podróży. Jak by co to więcej info będzie na #innvpodrozuje a i być może potem pokażą się vlogi (ale to po powrocie wrzuce o ile nie zostawie ich tylko na moim fb xD)

Loty kupiłem za 630 funtów dla dwóch osób + noclegi i przejazdy oraz loty wewnętrzne (Kuala Lumpur na
  • Odpowiedz
@innv: coś mi świta - zbieranie się do wyjazdu, dorywczo dostarczanie - razem z kierowcą Szkotem - mebli/pralek/lodówek(?) - na pewno odbiorcy zapraszali na herbatę, dalej już w cel - czyli CNC, praca zdobyta przez bezpośredni 'wjazd' na halę i pogadankę z kierownikiem(?) - a nie zostawianie aplikacji w biurze - naskakujący m----n obok, zdaje się, że w międzyczasie konkurs z flagą Szkocji i chyba butelką alkoholu do rozdania podczas
  • Odpowiedz
@Kennedy: dzięki wielkie!

jedynie co to

praca zdobyta przez bezpośredni 'wjazd' na halę i pogadankę z kierownikiem(?) - a nie zostawianie aplikacji w biurze - naskakujący m----n
  • Odpowiedz