Wpis z mikrobloga

Nie czaje ludzi którzy maja problem z tymi którzy czekają pod sklepem na buty.

Po pierwsze za to, że się czeka te trzy dni można zarobić z 2k, moim zdaniem niezła opcja.

Po drugie niektórych jarają nowe modele butów i nie widzę w tym nic dziwnego - hobby jak każde inne. To tak jakby śmiać się z ludzi którzy zbierają znaczki.

A Ci którzy się z tego śmieją to popisują się tylko swoim ograniczeniem umysłowym - bo jak coś wykracza poza ich wąskie granice poprawności świata to trzeba to wyśmiać i zmieszać z błotem.
#warszawa #streetwear
  • 29
@mcnight95:
@zirytowana_plaszczka: Wy nawet nie czytacie tego co piszę, to jest jakaś #!$%@? moda ściągnięta ze Stanów, naprawdę nie mam nic do "czajenia się" na PORZĄDNE limitowane serie czegokolwiek, ale do #!$%@? zaprojektowane przez zadłużoną #!$%@?ę którego żonę bolcował randomowy Tyrone buty po zawyżonej cenie jest że-na-dą dlatego ceny tego gówna będą pompowane na maxa dopóki istnieją #!$%@? gotowe tyle za nie zapłacić dla zasranego fejmu z posiadania ich. Stop
@ses_pemiderewy: Każdy kupuje co chce, dla jednego głupotą jest korzystanie iPhone'a, dla kogoś innego walka o Crocsy w Lidlu, trzeci stwierdzi że telefony z Androidem to szajs i on tego w życiu by nie kupił, czwarty z kolei stwierdzi że głupotą jest wydawanie góry pieniędzy na sprzęt grający. Odmienne zdanie możesz mieć, ale teksty(przykładowe) w stylu "Ohoho, patrz Janusz debile po buty stoją xDD" są słabe. Zresztą ich kasa ich sprawa
@mcnight95:

@ses_pemiderewy: ja #!$%@? ale taguj swoje wpisy #rakcontent bo to aż woła o pomstę do nieba. Co ci #!$%@? wadzi na co ktoś wydaje swoje pieniądze ? Fajnie możesz mieć odmienne zdanie, było napisać nie podobają mi się i tyle, a ty #!$%@? piszesz jakieś teksty typu "upokorzenie się dla 2k cebulionów", jak dla ciebie upokorzeniem jest stanie 3 dni by zarobić 2-3k złotych to pozdro księżniczko.

I JESZCZE
Pobierz PiersiowkaPelnaZiol - @mcnight95: 

@ses_pemiderewy: ja #!$%@? ale taguj swoje wpis...
źródło: comment_BxfiCtxGp56AoaihrgfPp12T1yZnQiy6.jpg
@mcnight95: jakbym się z tego nie śmiał to byłbym smutny czy zażenowany z powodu tego co ludzie mogą zrobić w tym ciągle rosnącym konsumpcyjnym szale - ale wolę się pośmiać :)

L.U.C. rymował parę lat temu "hiperkonsumpcja nie posiada mety, rośnie jak penis, a wraz z nią apetyt"
polecam dystopijny brytyjski serial Black Mirror
@Utiopa: udowodnij że ktokolwiek, kto stoi pod sklepem/nie ma nic przeciwko temu, ciśnie beke z Grażyn. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.
Poza tym jest różnica między przepychaniem się, a kulturalnym staniem w kolejce.
@mcnight95: ja mam z tym problem. Tyle, że mnie to nie śmieszy, ale smuci. Wiem, wiem, co mnie to obchodzi, jak chcą to niech tam siedzą i czekają na buty. A jednak mnie to smuci, bo pokazuje jak łatwo jest manipulować ludźmi i to wcale nie takimi młodymi.
@ses_pemiderewy: Żeby nazywać geniusza muzyki XXIw., który od 20 lat siedzi w przemyśle muzycznym, a od ponad 10 lat za każdą płytę zgarnia przynajmniej jedno Grammy, sprzedaje je w milionach sztuk i odnosi sukcesy na wielu polach i pomimo tego nazywać go #!$%@?ą, trzeba na prawdę być #!$%@?ą i nie mieć sensownych argumentów.