Wpis z mikrobloga

Nie czaje ludzi którzy maja problem z tymi którzy czekają pod sklepem na buty.

Po pierwsze za to, że się czeka te trzy dni można zarobić z 2k, moim zdaniem niezła opcja.

Po drugie niektórych jarają nowe modele butów i nie widzę w tym nic dziwnego - hobby jak każde inne. To tak jakby śmiać się z ludzi którzy zbierają znaczki.

A Ci którzy się z tego śmieją to popisują się tylko swoim ograniczeniem umysłowym - bo jak coś wykracza poza ich wąskie granice poprawności świata to trzeba to wyśmiać i zmieszać z błotem.
#warszawa #streetwear
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ses_pemiderewy: Powalił mnie twój argument, udowodniłeś że jednak się mylę i ludzie którzy za 3 dni siedzenia na dupie zarobią 2k to idioci. A ty jesteś ostoją normalności na tej karuzeli s----------a.
  • Odpowiedz
@mcnight95: Rak i potrzeba zakupienia pakietu onkologicznego bierze się stąd, że ci goście stoją w kolejce po j----e buty, a jakbyś się ich zapytała kiedy stali w kolejce po książkę, film, płytę czy bilet do muzeum to by ci odpowiedzieli że im szkoda pieniędzy bo zbierają sneakersy a tak w ogóle to wszystko jest za darmo w necie ( ͡° ʖ̯ ͡°) goście, którzy wydają krocie
  • Odpowiedz
@ZoNKeR:

geniusz muzyki XXI w


ahahahhahahahahaa
człowieku wyjdź z tego /mu/ i pitchforka i zainteresuj się agencjami marketingowymi, może ci się czkawką odbić ta gadka o wielkim geniuszu gayfishu
  • Odpowiedz
@meokong: Głęboko w poważaniu mam twój śmieszny 4chanowy slang, bo jest mocno nietrafiony. Kanye jest jaki jest, ale trzeba być zaślepionym, żeby nie doceniać jego twórczości i nie widzieć jak wpłynęła na kształt obecnej muzyki.
  • Odpowiedz
@ZoNKeR: jaki 4chanowy slang? to ja ci kazałem wyjść z /mu/ ( ͡° ʖ̯ ͡°) może pitchfork i gayfish to dla ciebie 4chanowy slang? to chapeau bas za orientacje w terenie (zaraz się dowiem że chapeau bas to też 4chanowy slang).

"nie wiedzieć jak wpłynęła na kształt obecnej muzyki" - możesz podać przykłady? W sensie, jak? Nieudolna próba reaktywacji Ricka Rubina, boom na tandetne piosenki z
  • Odpowiedz
@meokong: Nawet nie mam zamiaru poświęcać minimum zaangażowania na znajdywanie argumentów na kogoś, kto ewidentnie ma Ye głęboko w dupie i będzie ślepy na argumenty. Z mojej strony EOT, bitch don't kill my vibe więc nawet nie odpowiadaj.
  • Odpowiedz