Wpis z mikrobloga

@sidhellfire: widze drugi leszke- ma kija w dupie, ma zdjęcia z kijem w dupie, a i tak będzie sie wypierała bo jego racja jest mojsza.
burkini przylega, nie krępuje ruchów, jest od razu połączone z czepkiem, spełnia warunki regulaminowe pływalni.
a teraz pokaż mi mokre luźne burkini które utrudnia akcje ratowniczą, jest niebezpieczne drze sie i plącze krępując ruchy.
@jokefake: widać na zdjęciach, że te ciuchy nie opinają ciała, tyle że mokry materiał się klei do skóry. Nadmiarowy materiał się marszczy i to widać na zdjęciach w wodzie. Nie będę kłócić się z typem co łże widząc zdjęcia i wmawia, że jest inaczej, bo to bezcelowe. Dla Ciebie nie ma nadziei.
@sidhellfire: a imho będąc mokrym przylega. tak działa materiał z którego jest wykonany strój kąpielowy- widać to zresztą na zdjęciach.
ale stuleja umysłowa w konfrontacji z czymś nowym najlepsza, nie?

ponownie apeluje o przykład utrudnienia akcji ratunkowej przez odstające burkini.
@jokefake: ja #!$%@?ę. Po co ja odpowiadam? Jest zwiększone ryzyko, że się ratujący zapląta w kostium. Strój kąpielowy nie przylega do ciała bo jest mokry, tylko dlatego, że jest wykonany z elastycznej tkaniny, która po założeniu rozciąga się na skórze. Jesteś debil jak tego nie pojmujesz. Dlatego burkini nie jest regulaminowym strojem kąpielowym.
Zamiast robić z siebie speca od ratownictwa, krawiectwa, polityki i wyzywania od stulejarzy usuń konto. Dla mnie EOT.
@sidhellfire: na przeciwko mnie w pracbazie siedzi ratownik medyczny i podziela moje zdanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
póki co, to ty słonko #!$%@? od rzeczy, twoim jedynym argumentem jest #!$%@? z palca teza o utrudnionej użyteczności stroju wykonanego z materiału zaprojektowanego do użytku w środowisku mokrym.
0 konkretów, a wałkujesz w kółko
@jokefake: dyskusja z jakimś łgarzem, który zakłamuje rzeczywistość na zdjęciach które sam zamieścił i nie widzi błędów w swoim rozumowaniu jest bezcelowa - ty i tak będziesz się upierał na swoim i nawet wymyślisz zawodowego ratownika obok siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle w tym logiki jak imputowanie mi islamofobii. Powtórzę tyko, że burkini nie spełnia wymagań stroju dedykowanego na kąpielisko i nie ma to znaczenia czy
@twardy_ryz: @sidhellfire: no nadal czekam na jakieś argumenty za tym, że burkini nie spełnia wymogów przewidzianych w regulaminie parku wodnego, który był cytowany wyżej.
łgarzem? niby gdzie? sam pryznałeś, że materiał 'się klei', sam przyznałeś że opina się na rękach i nogach- notabene na również górze.
szczekasz, szczekasz i nic z tego nie wynika, a jednocześnie zarzucając niższość intelektualną rozmówcy by w tani sposób go przekrzyczeć i zdyskredytować- totalnie typowy
@jokefake: xD Przecież oni nie wskakują do wody w tych koszulkach - są po to, by im zimno od wiatru nie było. Zauważ, że suche ciuchy mają na sobie to "zdjęcie z akcji" gdzie przebiega kilku z noszami pomóc przynosząc mu nosze i zanurzając się po pas to kpina. Ponadto to załoga łodzi motorowej. A porównanie t-shirtu do burkini to już w ogóle szczyt. Weź nie kompromituj się więcej.

Daję Cię