Wpis z mikrobloga

@Saute: słodki jezu co ty #!$%@? xD czyli jakbym poszedł na basen w stroju do serfowania to też powinienem zostać usunięty bo zasłania ciało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tu masz stroje do pływania z lat 60, kobiety tez były zakryte bo nie wypadało by sie obnażały.

#!$%@? sie do kogoś tylko ze względów religijnych albo etnicznych jest w #!$%@? żałosne.
jokefake - @Saute: słodki jezu co ty #!$%@? xD czyli jakbym poszedł na basen w stroju...

źródło: comment_bO1Fw0S3Z8IswJOf5mcrLKXhbvVBzesj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
broni


@Sowinek: a popełniła jakieś przestępstwo ,że trzeba jej bronić?
Przede wszystkim to był strój kąpielowy a nie odzienie wierzchnie w którym przed chwila śmigała po ulicy. Jestem przeciwko muzułmanom w Polsce, ale ona nie zrobiła nic niezwykłego a twoje oburzenie jest co najmniej śmieszne
  • Odpowiedz
@yeloneck: taka kultura. To tak jakbyś pytał dlaczego pastafarianin robi zdjęcia w durszlaku, albo dlaczego żydzi maja pejsy.
Skoro nie rozumiesz czym jest kultura danego kraju czy zwyczaje związane z religią to powinieneś powstrzymać się od wdawania się w dyskusje w podobnych tematach.
  • Odpowiedz
@Bozyszcze: ale to już nie chodzi o to, po prostu jest zakaz wchodzenia w shortach z przyczyn higienicznych, to dlaczego można być ubranym od szyi, aż po kostki, bo tak nakazuje wiara? Religia durszlaka została właśnie założona, żeby wyśmiać ten idiotyzm, którym jest "Mi wolno, bo taka jest moja wiara". Przykładem są zdjęcia do dowodu/prawka w durszlaku na głowie.
  • Odpowiedz
@yeloneck: ludzie maja rożne zwyczaje. Skoro tego nie rozumiesz to nie mamy o czym dyskutować. Albo najlepiej pojedz w miejsce gdzie ciebie uznają za dziwoląga i twoje zwyczaje które sam uważasz za normalne. i wtedy może zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@Bozyszcze: Nawet masz z regulaminu parku wodnego, na terenie którego rozpoczęła się ta afera

33. Na terenie hali basenowej obowiązuje czysty strój kąpielowy, spełniający wymogi higieniczne oraz estetyczne, nie posiadający zamków błyskawicznych albo innych wstawek metalowych lub plastikowych, mogących stanowić zagrożenie dla zdrowia lub bezpieczeństwa korzystającego jak również być przyczyną uszkodzeń elementów wyposażenia pływalni:

a. dla kobiet jedno lub dwu częściowy, przylegający do ciała

b. dla mężczyzn kąpielówki o długości
  • Odpowiedz
@Joseph_Pilsudsky: regulamin dostosowany do norm polskich. Nie ma się co dziwić skoro muzułmanie w polsce to egzotyka. Ale tak widzę ,że facet przebrany za syrenę w basenie was nie oburza :) To już jest chyba wg was normalne ,bo jakoś nie widząc ,abyście swoje oburzenie wyrażali w tematach z tym związanych :)

Od razu powiedzcie ,że chodzi o to, że to muzułmanka a nie jakieś #!$%@? o regulaminach. Takich mirków
  • Odpowiedz
@Bozyszcze: Jedyne czym się mogłem poczuć oburzony to nieprawidłowa informacja o braku regulaminu xD Póki strój jest dostosowany do kąpieli, higieniczny i nie ma elementów mogących kogoś zranić lub się o coś zaczepić to mi to lata koło #!$%@? w czym się kto kąpie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz