Wpis z mikrobloga

  • 3
@jokefake: a czytałeś regułami jakiegokolwiek basenu ze się wypowiadasz ? każdy basen ma w regulaminie opisany jaki strój kąpielowy jest dopuszczony....
  • Odpowiedz
@yeloneck: No co zrobisz, taka kultura. Gwałty, zamachy, prześladowania, zakazy dla "niewierzących" na ich własnej ziemi - taka kultura. W innych krajach pewnie też zaczynało się od takich detali jak np. strój na basen i też było tłumaczenie "taka kultura". Teraz skutki "takiej kultury" możemy oglądać na pierwszych stronach gazet vide nowa okładka "wSieci".
  • Odpowiedz
@Bozyszcze: koles ci pokazuje regulamin gdzie jest wyraznie napisane jak ubrany mozesz wejsc na basen a ty tu wyjezdzasz ze jeszcze jest nie dopasowany do muzulmanow, jakos sobie #!$%@? nie przypominam zeby na bliskim wschodzie prawo i regulaminy byly dopasowane do chrzescijan i europejczykow.
  • Odpowiedz
@pyton_pilsniowy: no wiesz, to tak jakby twoja opinia.
ja bym sie z kolei dziwnie czuł patrząc na czyjeś zmiany skórne pływając obok.
chce w tym pływać? wygodnie jej? narzuca sie innym, albo uprzykrza im korzystanie z basenu? czy jednak po prostu siedzi i pilnuje swojego brykającego gówniaka, jak każda matka?

@wawero: ta czytałem. i serio uważam, ze moje nie przylegające do ciała spodenki do pływania są zdecydowanie bardziej
  • Odpowiedz
@yeloneck: Przecież burkini spełnia warunki regulaminu. Zresztą, punktu z szortami nigdy nie rozumiem, ktoś mi tłumaczył, że faceci często te szorty używają do innych celów, przez co są one brudne.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: jakie sensowne argumenty? że #!$%@? bombę moze mieć pod burkini jak to padało pod wykopaliskiem? xD co do skurczonych penisów- sory słonko, ale tak działa chłodna woda.
masz tu fote z babką w mokrym burkini- nie przylega do ciała? nie jest estetyczne?
tu wersja sportowa
tu w porównaniu do 2 częściowego
i co #!$%@?? tak w oczy kole, że ktoś sie zasłania? wyżej był cytowany regulamin,
jokefake - @sidhellfire: jakie sensowne argumenty? że #!$%@? bombę moze mieć pod burk...

źródło: comment_IS8sWiqfy6K3mJtHOdIwW8tpVudkRimJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jokefake: Ona wpierw łaziła tam w stroju codziennym, potem w czymś przypominającym go, ale nieco zmodyfikowanym. Dalej nie jest to strój kąpielowy na basen. W UK oni chodzili tak na baseny i obrażali ludzi mających normalne stroje. Skończyło się, tak że mają swoje wydzielone kąpieliska. Chore
  • Odpowiedz
@jokefake: To nie wygląda jak strój dla kogoś, kto chodzi sobie na basen dla rozrywki.

Skoro ubranie nie przeszkadza w myciu, to w takim razie faktycznie nic nie stoi na przyszkodzie by chodzić tam w tych dzinsach
  • Odpowiedz