Wpis z mikrobloga

  • 360
Jak ja zmarnowałem swoje życie na kolarstwo. 23 lata, dziewczyna, studia, dobra praca. I zawsze po pracy siadałem na siodełko, bo uważałem, że mi się należy te 4-5h pojechać w trasę. Właśnie zobaczyłem moje statystyki na endomondo. Spędziłem ponad rok w trasie, nic szczególnego nie robiąc i nie rozwijając się. Ba, nawet jak dziewczyna u mnie była, to dawałem jej starego górala i jechaliśmy razem gdzieś nad Wislę. Co za marnotrawienie czasu. Dziś zaspawałem napęd i zaczynam nowe życie. Mam nadzieję, że nie wrócę do starego NAWYKU i wyjdę ze strefy komfortu. Nie oczekuję, że ktokolwiek to przeczyta, ale odzyskuję swoje życie.
#pdk #kolarstwoszosowe
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tajniak13: No ja akurat mało gram, bo mam tylko laptop. Oglądam za to dużo filmów i nie czuję się lepszy od ludzi, którzy grają, ani gorszy od ludzi, którzy przykładowo chodzą na siłownię, czy czytają książki.
  • Odpowiedz
@pedros92: Ja również nie czuję się lepszy od nich. Powtarzam, jeżeli ktoś ma pasję - "gry komputerowe" to niech się w tym realizuje. Niech poświęci życie grom. Nie widzę w tym nic złego. Ale w poprzednim wpisie do którego odnosi się ten, gość napisał, że zdał sobie sprawę, że marnuje życie przez gry i chciał to zmienić.
  • Odpowiedz
@tajniak13: Nie pamiętam, czyj to był dokładnie wpis, ale pisał właśnie o zmianie gier na książki. Powiedz mi, co to za różnica, czy grasz w gry, czy czytasz książki? Jeżeli uważa, że marnuje życie przez gry, to w jaki sposób przestanie marnować życie, przestawiając się na książki? No i jeszcze pytanie, co rozumieć przez marnowanie życia. Wydaje mi się, że ogromna większość ludzi ma taki sam cykl dnia przez całe
  • Odpowiedz
@pedros92: Marnowanie życia to osobista kwestia. Tylko o swoim życiu można stwierdzić czy wykorzystuje je tak jak chcę, czy "marnuję". Więc jeśli gość stwierdził, że grając w gry "marnuje" życie i woli je poświęcić na książki. To jego decyzja i życzę mu powodzenia. Ale oczywiście wykopkowi eksperci będą pisać, że to jeden c--j, blablabla.
  • Odpowiedz