Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Ale walczą , nawet trupem Kiszczaka .Mali Ludzie Zwycięzcy się nie sądzi , Nie jesteście wstanie Kłamstwami . pomówieniami , podróbkami zmienić prawdziwych faktów .To ja budowałem i stałem od 1970 r na czele głównego odcinka walki .To ja etapami prowadziłem bezpiecznie do pełnego zwycięstwa .Zwycięstwo przegrywając siebie oddałem demokracji .Czy tu był błąd , dziś wydaje się ze tak ale jutro życie przyzna mi rację .Wielu z Was historia za te nikczemne czyny nazwie kołtunami .
  • 177
@lechwalesa: no jasne, że po Twoich warunkach, w końcu każda sprawa każdego oskarżonego powinna się toczyć na jego zasadach, jego sądem i jego prawem - ładnie Ci człowieczku ta władza namieszała w głowie, ale bądź pewien, jeszcze przed Twoim trupem ludzie dowiedzą się kim był ten co ,,w pojedynkę obalił komunizm, a solidarność z wzz i walentynowicz i borusewiczem, to byli pionki, przy mnie bo ja to hohoho''
@lechwalesa: Witam. Przecież to nieważne czy p.W był TW czy nie.
Ważna jest teraźniejszość ,teraz i tu. Walczył Pan o demokrację ale nie mogę Wam wybaczyć tego, że nie zadbaliście o Prawa pracownicze. Teraz człowiek pracy jest traktowany jak śmieć. Prawo pracy jest zazwyczaj po stronie pracodawcy - wyzyskiwacza. Oglądając film Wajdy o Wałęsie nóż się w kieszeni otwiera, co zostało zaprzepaszczone waleczności Tamtych ludzi. Dzisiaj człowiek boi się odezwać bo
@lechwalesa: Prezydencie, Zrób Pan kiedyś jakieś fajne rozdajo. Plusów naleci jak obietnic wyborczych. Proponuje coś szczególnego, Nobla na przykład. Jakiś smutny Mirek w piwnicy pokocha jak swojego, tylko trzeba sprawdzić czy sie nie śmiał wcześniej z wiadomo kogo, i czy też tego wiadomo kogo nie obrażał... Albo chociaż jednemu szczęśliwcowi te 100 000 000, to na teraz 10 000. toć to prawie darmo a sojusznik by się jakiś przydał ( ͡
Ciekawy jestem czy następująca gra operacyjna ma sens:

@lechwalesa zaproponował debatę IPN od samego początku wiedząc, że w niej nie będzie uczestniczył. Jako przyczynę odwołania poda sfałszowane dokumenty, nieodpowiedni format debaty itp. Leszke nie jest jednak taki głupi bo wcześniej podjął współpracę z wdową po Kiszczaku w celu kontrolowanego wycieku wiarygodnych (bo z osławionej szafy Kiszczaka) informacji o Bolku. Oczywiście te informacja to jakieś mało ważne dokumenty potwierdzające jedynie, że Leszke kontaktował
Zwycięzcy się nie sądzi


@lechwalesa: To nie ty zwyciężyłeś, to komuna zwyciężyła trzymając cię do dzisiaj na swoim pasku. A historia cię oceni, nie martw się. Ludzie widzą kto kluczy, kłamie w tej sprawie. Kto chce debaty, a potem ucieka do Chile.

Zwycięstwo przegrywając siebie oddałem demokracji .


No tak, Wałęsa Chrystusem demokracji. Ładnie to sobie wymyśliłeś.

Ciężka noc dzisiaj będzie, co tam ten Kiszczak miał schowane w szafie?