Wpis z mikrobloga

Niech to wprowadzają jak najszybciej i niech nastąpi łapanka wszystkich Januszy z Allegroledami i tymi, którym światła mijania świecą dalej niż drogowe! (òóˇ)
Analizator świateł. Nowa broń policji wygląda na coś co faktycznie będzie miało bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo na drogach

Przy okazji ankieta ;)

#motoryzacja #samochody #policja #januszemotoryzacji
mfind - Niech to wprowadzają jak najszybciej i niech nastąpi łapanka wszystkich Janus...

źródło: comment_lON3Y8kJHVtY7Ox97qI47S3D1kqivwHG.jpg

Pobierz

Co jest gorsze?

  • Ledy z Allegro 45.0% (1299)
  • Źle ustawione światła mijania 55.0% (1585)

Oddanych głosów: 2884

  • 71
@L_u_k_as: Tu nawet nie chodzi o to, że wieśtjuning tylko, gdy jest chociaż minimalnie gorsza pogoda to takiego auta po prostu nie widać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pół biedy jak ktoś kupi coś porządnego i zamontuje dobrze, ale najczęściej to jest po jednym paseczku 10 centymetrów, gdzieś w okolicach tam gdzie powinny być przeciwmgłowe i właściciel się cieszy, że przez rok oszczędzi pół kieliszka paliwa na światłach
W nocy nie ma to znaczenia bo go widać za dnia jak jest taka mgła, że nic nie widać a tam gdzie mieszkam takie warunki często występują jesienią nie wyprzedzam. Natomiast #!$%@? na hid-ach, albo jednej żarówce ustawionej centralnie po oczach zawsze powodują oślepianie najgorzej jak dodatkowo panują złe warunki atmosferyczne bo pada deszcz.
@mfind: Jak mnie razi jakieś auto z przeciwka to w 90% przypadków jest to opel insignia. Nie wiem #!$%@? jak oni zorganizowali tam te reflektory, ale #!$%@?ą niemiłosiernie i wszystko jest w porządku, a mi za nikomu nie rażące światła barwy żółtej selektywnej na starym aucie chcieli dowód zabrać i musiałem się wykłucać. Ciekaw jestem jak z takim przyrządem podchodzą do obu przypadków
@mfind:
Ledy gorsze. Samochód ze źle ustawionymi światłami przynajmniej widać - za dobrze, ale zawsze. A na tych #!$%@?ów z ledami to już się ze 3 razy prawie nadziałem w deszczu i po ciemku.
i jakieś 100zł na żarówkach.


@lasic01: to jest ulubiony argument ledziarzy

żarówki wymieniam parami(bo się przepalają w odstępie kilku dni) co jakieś 40 000 kilometrów, jedna porządna kosztuje 22 złote, więc to jakieś 22 złote rocznie. Filtry od gazu zmieniane samodzielnie kosztują więcej: P

Ja nie wiem co wy macie za żarówki żeby to było 100zł rocznie