Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje się nauczyć angielskiego technicznego.
U mnie w mieście nia ma nikogo ani żadnej szkoły która by taką usługę oferowała.

Poziom jak na razie- komunikatywny- dogadam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od małego uczę się- tylko nie używam- wiele rozumiem ale gdy mam coś powiedzieć to mam problemy(nie pamiętam czasów itp)

Co polecicie? E-learning? Czy jakąś inną metode?

#naukaangielskiego
  • 5
@PrevuD: Jak nie pamiętasz czasów, to przykro mi, ale poziom raczej poniżej komunikatywnego.

Techniczny to czytanie specyfikacji i tłumaczenie ich ze słownikiem technicznym. Ewentualnie znalezienie kogoś, kto Cię pouczy (każdy C1 i wyżej szybko przyswoi nowe słownictwo, więc będzie mógł Ci pomóc). Grupowo pewnie się nie znajdzie za wyjątkiem szkoleń specjalnie dla Twojej grupy. Może znajdź kilku kumpli i się razem zapiszcie na taki specjalnie dla Was kurs?
Większość firm, które oferują lekcje angielskiego jak zbierze się grupa i jako grupa się zgłosi o taki kurs, to pewnie zrobią. Pytanie ile osób byście potrzebowali, żeby cena nie była zaporowa...

Chyba że chodzi Ci, że w Twoim mieście niewiele osób potrzebuje takich lekcji. No to wtedy patrz punkt 1, czytaj specyfikacje i tłumacz sam ze słownikiem technicznym...