Wpis z mikrobloga

@rzet: Jak ktoś programował w C# w 2002 toku, to równie dobrze mógł pisać też w C++ czy C wcześniej.

Różnica między obecnym C#, a jego pierwszą wersją jest kolosalna i myślę, że chodzi po prostu o doświadczenie w programowaniu.
  • Odpowiedz
@vvcshrp: Nadal bede sie upieral ze przy takich stawkach firma nie placi za znajomosc jezyka ale za umiejetnosci programowania, komunikacji i ogolnie skill z inynierii oprogramowania. W takich przypadkach jezyk nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
@rzet: Jeżeli chodzi o pracę dla programistów to coraz więcej ofert jest z widełkami, np. http://www.7n.com/pl/kariera/aktualne-oferty Są dedykowane grupy na FB gdzie żeby opublikować ogłoszenie trzeba podać widełki.

Jak w ofercie nie było widełek to podczas rozmowy też ich raczej nie będzie. Wtedy pada magiczne pytanie o oczekiwane wynagrodzenie.

A co do tajemnicy to wiele firm (na ogół poza IT) zabrania pracownikom dzielenia się informacjami o pensji. Mają to w
  • Odpowiedz
W takim przypadku nie dziwne, że robi się tajemniczo


@bogusz-pekalski: no raczej nikt cię nie śledzi po glassdoor ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem kiedyś rozmowę o pracę w Polsce i zirytowali mnie tymi podchodami z wynagrodzeniem..

Już mi przeszło na powroty jednak. Szybciej wyjadę gdzieś indziej.
  • Odpowiedz