Wpis z mikrobloga

Czasem zaglądamna YT żeby zobaczyć, kto jeset dzisiaj modny.
Dziś trafił mi się SerafinTV, który dał mi #instantrak #rakcontent.
Ten EloTyp cały czas się drze, co w połączeniu z pokoikiem, w którym nagrywa komponuje się w audio-papkę; powtarza każdy tekst gościa z filmiku, który komentuje; w dodatku ŻADEN dowcip nie jest śmieszny (pomimo ratowania się ,,#!$%@?ą" tu i ówdzie). Najgorsze jak zaczął narzekać na siedzenie na trzepaku - aż mam ochotę napisać esej o tym, jak zajebiste to było, jak ziomeczki z całego osiedla bez internetu ani komórek zlatywały się na trzepak o tej samej porze, wymyślały jakieś gry i zabawy (pinga-ponga, combo i inne), rozkminiały jakieś piromaństwo w okolicznej piaskownicy lub zawieszały ,,katjusze" pod balkonami... A ten ma z tego bekę, typ nie miał dzieciństwa przez co musi się ubierać w te ziomalskie ubranka na pokaz i wydzierać się żeby zwrócić uwagę na swój byt. Może za bardzo się zirytowałem, ale mam jakąś awersję do takich ekstrawertycznych ziomeczków.
#boldupy #youtube #serafin
  • 6
@gustawny: niektórym potrzebny jest taki youtuber który będzie w sposób wręcz przesadny wyśmiewał filmik i szydził z niego. Oczywiście w 100% jest zgodny z większością nastolatków w Polsce, więc ma oglądalność. oglądałem go jakieś 2 lata temu i wydawał mi się strasznie fajny, potem zacząłem używać mózgu (mam 17 lat w tym roku)
@MokrySuchar: Trzeba być naprawdę inteligentnym by siedzenie na tyłku i komentowanie czegoś, co zrobił ktoś inny wyszło dobrze. Jest kilka takich komentatorskich kanałów całkiem dobrych, więc nie dziwię się popularności takich serii. Ten typ chyba celuje właśnie do takich gówniarzy, którzy później powtarzają jakieś jego teksty na serwerach w csie, którzy cieszą się, że mogą kupić jego koszulkę. Na nieszczęście - sam znam mnóstwo ludzpi powyżej 20 roku życia, którzy oglądają
@MokrySuchar: Nie wiem, być może obejrzenie jednego odcinka ,,Zdupy" to za mało... No ale powtarzające się co 10 sekund przekleństwa, jakieś żarty o dupie i cyckach, nastawienie tego typa... Nie wiem, wszystko mnie tam obrzydzało. Jedyne co mu jakoś wychodziło to Zduping, którego odcinki sam czasem obejrzę.