Wpis z mikrobloga

1. miej manię wyrywania dziewczyn, związki trwają max miesiąc
2. poznaj fajną loszkę
3. po raz pierwszy bądź w związku motzno
2. prawie rok, co się dzieje olaboga
3. dziewczyna na erazmusie, smuteczek
4. związek się rozpada
5. znowu czujesz w życiu pustkę
6. żeby zagłuszyć pustkę łazisz na imprezy
7. mania wraca :F
8. cztery dziewczyny w dwa tygodnie, do kolejnych trzech miej numery
9. pozdrowienia dla #tfwnogf, nie wiem jak wy to robicie xD


#heheszki ##!$%@? #oswiadczenie #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 18
@OSH1980: czemu krzywdę? sobie nie robię żadnej, bo po prostu to lubię, a przez ten ostatni ~rok kiedy miałem dziewczynę wszystko było w porządku, ani razu jej nie zdradziłem, także mogę to kontrolować.

a dziewczyny zdają sobie sprawę z tego, że to zabawa na jedną noc, może dwie, nie ukrywam tego i nie obiecuję im związków:)
@deroo: Tak samo jak facetów c:
Jednak sądzę, że za jakiś czas może ciągnąć cię trochę do dłuższego związku, jak poznasz naprawdę wartościową kobietkę. A wtedy może być przysłowiowa dupa ʕʔ
@deroo: z tego co piszesz to ja tu widzę tylko jedną wyrwaną dziewczynę przez którą zostałeś spuszczony po roku na erazmusie. Pozostałe dziewczyny to nie wyrwałeś tylko poznałeś i g..o z tego wyszło.
Liczenie ich jako "wyrwanych" to jak chwalenie, że ruchałeś 10 razy w ciągu jednej nocy bo liczyłeś w tę i z powrotem co jest wynikiem strasznie kiepskim.
Jak dla mnie to #przegryw i to motzno. Taguj #gorzkiezale
@Akayari: Bo ja wiem...to zależy czy zapyta o stan licznika:P

w związku byłem i było bardzo fajnie...rozpadł się przez rozstanie, do czerwca/lipca byśmy nie dociągnęli tak. ale poza tym wszystko było w porządku, to że miałem w życiu trochę kobiet mojej-już-ex niespecjalnie przeszkadzało :)
z tego co piszesz to ja tu widzę tylko jedną wyrwaną dziewczynę przez którą zostałeś spuszczony po roku na erazmusie.


@solo_ta: rozstanie z mojej inicjatywy, proponowałem to już przed jej wyjazdem, namówiła mnie żebyśmy jednak spróbowali związku na odległość, także pudło :)

Pozostałe dziewczyny to nie wyrwałeś tylko poznałeś i g..o z tego wyszło.


@solo_ta: lol

czyli poznanie dziewczyny, pójście z nią do łóżka etc. to nie wyrwanie? jakąś fajną