Wpis z mikrobloga

#blablacar #logikarozowychpaskow

Sytuacja ze świąt :
Wracałem do domu na święta, zabrałem dwie osoby, na pozór miłą studentkę i jakiegoś gościa.
Jedziemy sobie, jedziemy, jak to na święta ... 60kph.
Dość ważne był fakt, że jechaliśmy : UWAGA - blisko 400-konnym SUBARU.
Wjeżdżamy na obwodnicę Lublina - pięęęękny kawałek drogi.
Przyśpieszamy do 120kph.
Pytam się siedem razy swoich pasażerów (SIEDEM k??!A RAZY) czy nie będzie im przeszkadzało, jeżeli pojedziemy 180kph żeby nadrobić trochę straconego czasu).
Chłopak "-Nie no skądże."
Dziewczynka "-Nie no skądże, ja lubię."
No dobra, trochę wstyd się przyznawać do zap$#!!?%ania po publicznych drogach, ale jakieś tam doświadczenie w szybkiej jeździe mam, obwodnica zrobiła się w miarę pusta - JEDZIEMY.
Fakt, że czasami było 220kph, ale kurde, to IMPREZA. Dla wielu marzenie się tak przejechać ...

Po wszystkim super miło się pożegnaliśmy, zaniosłem nawet pannie torbę pod drzwi bo wiozła jakiś stos kamieni.

Wieczorem patrzę na otrzymane oceny :

Od Chłopaka : REWELACJA> "Super sprawny przejazd. Można porozmawiać na luzie na każdy temat ze sporą dawką humoru i dystansu. Oby częściej. Pozdrawiam."

Od Dziewczyny : ODRADZAM> "Kierowca sympatyczny, podróż była miła, trochę za duza prędkość lecz dla osób które potrzebują szybko dotrzeć do celu to pewnie wielki atut. Ogólne wrażenia ok!"

BTW> ODRADZAM to najgorsza ocena z możliwych w blabla ;)

FUCK LOGIC (ʘʘ)
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maliniakhh: jechałem w październiku z gościem, na blablacar opis

AUDI A6, 2009


zajeżdzam do Dortmundu, gościu podjeżdża Audi S6... już miałem złe przeczucia ale... podróż życia. Normalnie do Polski jade około 10h, z tym panem byłem w 6, szybko, bezpiecznie i jakie miłe rozmówki! :D
  • Odpowiedz
@bones1909: Audi w LPG, paliło mu 18L jak tak ostro cisneliśmy ponad 200 całą trasę, jak jechał do Tczewa to spaliła mu koło 160L gazu, kilka razy tankowane. To sobie policz, 160 x 2 zł = 320 zł. Jak było nas 3 i wziął od każdego z nas 125 zł to wyszedł nawet na plusie, a za 125 zł dojechać tak szybko, komfortowo i w miłej atmosferze to aż żal
  • Odpowiedz
@botanicFTS: Blablacar jest po to, żeby jeździć taniej i tak na pewno jest. Bardziej mi chodzi, że jak gościu ma całkiem nowe Audi S6, to koło d--y mu lata 200 czy 300 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że to taki co całe życie w Niemcach robi, żeby takie auto kupić
Chociaż w sumie p------o mi się, to nie jest RS6 , a S6 no to
  • Odpowiedz
@bones1909: Pan A. to zajebisty koleś, który n--------a tirami dzień i noc, żeby dać rodzinie trochę luksusu, niedawno kupił sobie to auto, bo mu się w c--j marzyło od młodych lat, ja go tam szanuje, że j----y ma wielki dom za własne pieniądze, zajebiste auto i jest w porządku typkiem.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: z boku stało seryjne STI, na trójce (na dwójce jedzie do 160kph :x) odpuściłem bo pijani ludzie wychodzili mi metr przed auto (uroki "cargo") :(

@PedroLeon: namiar na koleżankę ? :D

@botanicFTS: zazdraszczam mocno ! koleś to przynajmniej porusza się wygodnym cudeńkiem, a nie japońskim "lanosem" z trzeszczącymi plastikami jak ja :D

@Nightshade: WWA - Chełm, ale rzadko - nawet jak ceny ustalę
  • Odpowiedz
@maliniakhh: jakbyś przyjechał jakąś taką e46 to zaraz by pisała potem "oh seba ruchaj mnie" takie są szlaufy w tych czasach niestety, słyszą bmw to zdjejmują majtki przez glowe glupie cipy, na audi w sumie podobnie
  • Odpowiedz
@maliniakhh: Jak to jest z kosztami napędów w Subaru tak serio serio, mówiąc o jeździe normalnej/agresywnej z startami mocnymi?
Pytałem kumpla z znanego warsztatu z Katowic i mi powiedział, że mnie nie stać by jeździć czterołapem bezstresowo więc nie drążyłem :P
  • Odpowiedz
@maliniakhh: właśnie to jest minus subaru. Laskom ten samochód się za bardzo nie podoba, chyba że zobaczą jak otwieram drzwi z opuszczoną szybą (brak tych relingów, czy jak się to nazywa;) Nieważne że napęd na 4 i można szybko w zakręt wejść - brak tych obramówek najważniejszy. Natomiast gdybym był pedałem to bym miał ruchanie codziennie. W tę sobotę sobie na kebaba wieczorem pojechałem i jak wracałem do samochodu to
  • Odpowiedz