Wpis z mikrobloga

#blablacar #logikarozowychpaskow

Sytuacja ze świąt :
Wracałem do domu na święta, zabrałem dwie osoby, na pozór miłą studentkę i jakiegoś gościa.
Jedziemy sobie, jedziemy, jak to na święta ... 60kph.
Dość ważne był fakt, że jechaliśmy : UWAGA - blisko 400-konnym SUBARU.
Wjeżdżamy na obwodnicę Lublina - pięęęękny kawałek drogi.
Przyśpieszamy do 120kph.
Pytam się siedem razy swoich pasażerów (SIEDEM k??!A RAZY) czy nie będzie im przeszkadzało, jeżeli pojedziemy 180kph żeby nadrobić trochę straconego czasu).
Chłopak "-Nie no skądże."
Dziewczynka "-Nie no skądże, ja lubię."
No dobra, trochę wstyd się przyznawać do zap$#!!?%ania po publicznych drogach, ale jakieś tam doświadczenie w szybkiej jeździe mam, obwodnica zrobiła się w miarę pusta - JEDZIEMY.
Fakt, że czasami było 220kph, ale kurde, to IMPREZA. Dla wielu marzenie się tak przejechać ...

Po wszystkim super miło się pożegnaliśmy, zaniosłem nawet pannie torbę pod drzwi bo wiozła jakiś stos kamieni.

Wieczorem patrzę na otrzymane oceny :

Od Chłopaka : REWELACJA> "Super sprawny przejazd. Można porozmawiać na luzie na każdy temat ze sporą dawką humoru i dystansu. Oby częściej. Pozdrawiam."

Od Dziewczyny : ODRADZAM> "Kierowca sympatyczny, podróż była miła, trochę za duza prędkość lecz dla osób które potrzebują szybko dotrzeć do celu to pewnie wielki atut. Ogólne wrażenia ok!"

BTW> ODRADZAM to najgorsza ocena z możliwych w blabla ;)

FUCK LOGIC (ʘʘ)
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maliniakhh: Miałem w sumie trochę podobną historię. Laska wystawiła mi 2/5 (Nic specjalnego) z komentarzem "Polecam!". Napisałem nawet do niej dlaczego tak, ale nie odpisała. Jedyne moje podejrzenie to że strzeliła focha z powodu braku zainteresowania kupnem jej samochodu przez mojego kumpla. Wiedziałem, że on szuka dokładnie takiego modelu jaki ona sprzedawała, tylko okazało się, że podała mi złą cenę. W efekcie kumpel ją wyśmiał, bo jej rzeczywista propozycja była
  • Odpowiedz
@bones1909: tak widzę, że edytowałeś, to zaznaczę że S6 w tym ostatnim roczniku 2009 wcale nie jest takie tanie, koszt około 20-25k EUR, w takiej wersji co on ma i z takim stanem, to pewnie nawet i 30k zapłacił, bo kupił w 2012..
  • Odpowiedz