Wpis z mikrobloga

#blablacar #logikarozowychpaskow

Sytuacja ze świąt :
Wracałem do domu na święta, zabrałem dwie osoby, na pozór miłą studentkę i jakiegoś gościa.
Jedziemy sobie, jedziemy, jak to na święta ... 60kph.
Dość ważne był fakt, że jechaliśmy : UWAGA - blisko 400-konnym SUBARU.
Wjeżdżamy na obwodnicę Lublina - pięęęękny kawałek drogi.
Przyśpieszamy do 120kph.
Pytam się siedem razy swoich pasażerów (SIEDEM k??!A RAZY) czy nie będzie im przeszkadzało, jeżeli pojedziemy 180kph żeby nadrobić trochę straconego czasu).
Chłopak "-Nie no skądże."
Dziewczynka "-Nie no skądże, ja lubię."
No dobra, trochę wstyd się przyznawać do zap$#!!?%ania po publicznych drogach, ale jakieś tam doświadczenie w szybkiej jeździe mam, obwodnica zrobiła się w miarę pusta - JEDZIEMY.
Fakt, że czasami było 220kph, ale kurde, to IMPREZA. Dla wielu marzenie się tak przejechać ...

Po wszystkim super miło się pożegnaliśmy, zaniosłem nawet pannie torbę pod drzwi bo wiozła jakiś stos kamieni.

Wieczorem patrzę na otrzymane oceny :

Od Chłopaka : REWELACJA> "Super sprawny przejazd. Można porozmawiać na luzie na każdy temat ze sporą dawką humoru i dystansu. Oby częściej. Pozdrawiam."

Od Dziewczyny : ODRADZAM> "Kierowca sympatyczny, podróż była miła, trochę za duza prędkość lecz dla osób które potrzebują szybko dotrzeć do celu to pewnie wielki atut. Ogólne wrażenia ok!"

BTW> ODRADZAM to najgorsza ocena z możliwych w blabla ;)

FUCK LOGIC (ʘʘ)
  • 59
  • Odpowiedz
@maliniakhh: dopóki @BlaBlaCar nie przestanie dyskryminować mężczyzn i nie udostępni opcji wyboru przewozu samych mężczyzn dopóty ten portal ma niewiele sensu, sam miałem podobny przypadek tej specyficznej kobiecej logiki:

zaproponowałem przejazd, w rodzaju samochodu widać że to kabriolet, napisałem też że jeśli pogoda będzie ładna to jadę z otwartym dachem (a to był lipiec czy tam sierpień więc była ładna), przy potwierdzaniu telefonicznie jeszcze raz spytałem czy to nie będzie problem,
  • Odpowiedz
@czlowiekBEZnicka: z jednej strony może i o to chodziło ale z drugiej może o to, że wcale nie wyciskał ostatnich potów z jakiegoś kompakta który przy takiej prędkości jest już o wiele bardziej niebezpieczny do opanowania niż takie Subaru a i zapewne ma też trochę doświadczenia z taką maszyną.

Trochę zalatuje to oczywiście 'szybko ale bezpiecznie' no ale z dwojga złego wolałbym jednak być jako pasażer w takim Subaru z takim
  • Odpowiedz
@hutman: swoją drogą to jest ciekawe, bo mam dwa samochody, jedno zwykłe coupe i kabriolet z twardym dachem - żaden nie jest jakiś luksusowy ani z 'pożądanych' marek, ale gdy oferuję przejazd kabrioletem to mam z 4/5 zgłoszeń od kobiet, w drugim samochodzie już tak nie ma.

Do tego nie jest tak źle, zazwyczaj jak komuś za mocno wieje czy coś nie pasuje to zwyczajnie mówi, a wtedy podczas jazdy wszystko
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: od 15-17 w górę w zasadzie bez jakiejś granicy. Fotek nie chcę dawać bo moja walentynka jest lekko rdzawa, lepiej jeździ niż wygląda, szkoda mi hajsu na malowanie bo wszystko wydaje w #!$%@? : a) sprzęgło, b) skrzynia. Buda zwykły wrx bugeye, cywilny, zakute EJ22 i VF30 :

nagrywał ziemniak, kalkulatorem :
https://www.youtube.com/watch?v=QDEB0ec8OxU
https://www.youtube.com/watch?v=EFYwWY7mwcc

@toshibaas: no i nawet nie zaruchałem :(

na wirażowej padła akurat skrzynia : ;) (tak,
maliniakhh - @PiersiowkaPelnaZiol: od 15-17 w górę w zasadzie bez jakiejś granicy. Fo...

źródło: comment_LKjZWulHSdTUxLTEX2VES1kaGYAXUqB8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
od 15-17 w górę w zasadzie bez jakiejś granicy


@maliniakhh: to przy takiej cywilnej w miarę spokojnej jeździe góra 150kmh?

Swoją drogą gratuluję samochodu, jakbym miał więcej pieniędzy i czasu to bym coś tego typu kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: góra 110 :| sondy wyrzucone co by więcej na garach było... bardzo polecam - trzy miesiące po zakupie rozstałem się z dziewczyną :D ... ale ten moment kiedy odpalasz auto i w tym samym momencie uruchamiasz alarmy w trzech autach sąsiadów - bezcenne :D
  • Odpowiedz
@maliniakhh: no to jednak trochę za dużo dla mnie do normalnej jazdy, a trzeciego samochodu nie kupię, te dwa które mam to i tak za dużo, teraz jeżdze niby sporawym silnikiem (3.5) ale do 150 to się spokojnie mieszczę w 12 litrach benzyny.

ale ten moment kiedy odpalasz auto i w tym samym momencie uruchamiasz alarmy w trzech autach sąsiadów - bezcenne


@maliniakhh: coś tego typu kiedyś kupię, najwyżej zacznę
  • Odpowiedz