Wpis z mikrobloga

no elo przegrywy jak tam walentynki ?
Dzis trzymalem dwie dziewczyny 9/10 i 10/10 za reke, a one sie usmiechnely do mnie. Tak, tak dobrze czytacie. Pierwsza (okolo 20lvl) byla ubrana w biala bluzke z widocznym dekoltem oraz czarna kurtke i obcisle jeansy. Druga (okolo 18 lvl) tez jakas jasna bluzka, widoczny biust, odkryte rece i spodniczka ponad kolana na cudownych nogach. Obie cudowny usmiech. Mame wygonila mnie do kosciola, ale troche niezbyt swiezy bylem, wiec przed wyjsciem psiknalem sie odswiezaczem powietrza. Wszedlem do kosciola i stanalem akurat kolo tej pierwszej, bo duzo ludzi. Przy przekazcie sobie znak pokoju usmiechnela sie do mnie i podala mi reke. Rozochocony postanowilem zostac na kolejnej mszy, poczekalem az sie zacznie i zaczalem sie przepychac, zeby wypatrzyc jak najlepsza dziewczyne, no i wybralem ta druga. Przy przekazcie znak pokoju wprawdzie nie popatrzyla sie na boki, ale ja wyciagnalem reke, ona sie usmiechnela i mi podala. Zaraz #!$%@? na 3, na 12. A wy co? Dalej walenie do japonskich szmat i f5?
#pasta #tfwngf #walentynki
  • 1