Wpis z mikrobloga

Taki dylemat mam z kumplem, co powinien uczynić chłopak, jeśli bez wiedzy różowego miał dostęp do jej konta społecznościowego i nakrył ją jak sobie pisze swobodnie z innym facetem, w tym np. jakieś zaczątki cyber-seksu(tak to sie nazywa?), miłe słówka, ciągle narzekanie na obecnego chłopaka, słowa że nie może dać sobie spokoju z obecnym bo "wszyscy fajni są zajęci". Mój kumpel jest załamany, przyszedł z tym do mnie. Ma dylemat, bo wie że trochę również po świńsku się zachował, skoro sprawdzał swojego różowego, nie ufał jej trochę i znał jej hasło, no ale ona to przeginka, według mnie bez gadania powinien sobie takiego kogoś odpuścić. Namiastki zdrady i dowody na to, że nie jest zainteresowana swoim chłopakiem a są razem 3 lata i kumpel opowiada mi, że wydawało mu się że jest pomiędzy nimi świetnie, od dawna bardzo mało kłótni, wszystko ok ogólnie, a tu trafia się takie coś. #!$%@? brak słów na niektóre różowe.
Wydawali się zajebistą parą ale teraz..

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 22
@Asterling: Tylko że wstyd mu się trochę przyznać, że sprawdzał ją pomimo sporego stażu i dobrego życia z nią. Skończy z nią, tylko że sam też ma świadomość że zrobił źle.
@Dinth: @Krzemien: @Asterling: I to jeszcze akurat chwilę przed walentynkami.. na których planowali miły wieczór ze świecami, kolację, jakiś film, bajery szmery, kupiłby jej kwiaty jak zawsze i kartkę itd. a ona opowiadała ponoć koledze że "M w ogóle nie jest romantyczny, walentynki to dla mnie dzień jak co dzień, chyba musiałabym sobie sama kwiaty i kartkę kupić a na romantyczny film to jedynie sama do kina, on nigdy
jakieś zaczątki cyber-seksu(tak to sie nazywa?), miłe słówka, ciągle narzekanie na obecnego chłopaka


@Dante15: Tak własnie zaczęła się akcja z moim bratem i pewnym rózowym, który to zdradził z nim swojego męża.
@Dante15: A najśmieszniejsze jest to, że ten głupek się w niej zakochał, a potraktowała go jak śmiecia.
Zostawiła dla niego męża, on pojechał do niej i nawet z jej starymi się spotkali. Był na jej każdy telefon, ale potem coś jej się odwidziło i wróciła do swojego prawie byłego, bo tylko się wyprowadził.
Wydzwaniał do niej, a ona nie odbierała. Za którymś razem odebrał jej mąż i powiedział żeby się odwalił
@Dante15: Skąd się coś takiego bierze, że facet jest w miarę normalny, obchodzi jakieś gówno okazje typu walentynki i każdą miesięcznicę związku z należytym namaszczeniem, powagą i romantyzmem; dba o różowego, poświęca jej co nieco atencji. A ona innym opowiada jaki to niebieski jest niedobry, jak ją zaniedbuje jakie krzywdy wyrządza (może to jest po to, żeby usprawiedliwić się przed bolcem na boku, dlaczego go poszukiwała?).
@Rados: takie akcje są po to, żeby sobie ubezpieczać tyły i mieć miękkie lądowanie. Bo co ten ktoś biedny zrobi jak się go przyłapie na zdradzie? Przecież nie będzie sam jak to możliwe. Dlatego gada się zmyślone historie jaki to partner nie jest zły i w ogóle mnie nie rozumie, ale ja też nie rozumiem że ludzie to łykają, bo jak komuś z kimś źle to się po prostu zrywa a