Wpis z mikrobloga

Murki staję przed wiekopomnym dylematem #macbook pro retina vs #dell xps 15. Po co? #webdev #webdesign. W nienawiści do #apple byłem wychowany, ale fakt, że #windows można na jabłku zainstalować - coraz bardziej do mnie przemawia. Żadna soda, ani pokaz. Ale codzienna walka o chleb i piwo. Jeśi jednak MAC - to który? http://www.x-kom.pl/p/242492-notebook-laptop-154-apple-new-macbook-pro-i7-16gb-256gb-os-x.html ? #xkom - chyba najtańszy. Cortland jest w choooy drogi... #corobicjakzyc
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HCLB: Jeżeli chcesz mieć ubuntu na xpsie 13 to lepiej mac :D Tu się zgadzam. Chociaż jest wersja Developer Edition z wgranym stockowo ubuntu, a część tych bugów wynika z tego, że nie chciało mi się siedzieć nad tym :P W ogóle ubuntu to słaby system na laptopy itd.

  • Odpowiedz
@motylanogha: mam retinę pro 15'' z 2015 i ogólnie też jestem zadowolony, ale od razu Ci powiem, że co prawda Windę postawić można i działa bardzo przyzwoicie, ale jest problem z wysokimi temperaturami, osobiście zainstalowałem appkę która od razu jedzie z wiatrakami na 4000 obrotów - szumi, ale przynajmniej się nie grzeje :) najlepszym wyjściem jest się jednak przestawić na MacOSa, bo wszystko działa lepiej :)
  • Odpowiedz