Wpis z mikrobloga

Potrzebuje pomocy. Chce sobie założyć konto w banku coby co miesiąc wpadała wypłata i nie dostawałbym już pieniędzy do ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°) macie jakiś ranking obecnych propozycji, albo możecie mi coś polecić?

oczywiście jestem ceubulą i nie chce nic płacić

#banki #bankowosc #bank #pieniadze #pinionszekboners #cebuladealls
źródło: comment_kanwaVpTk3TodwV7frza4eyoIhggoeW8.jpg
  • 49
przypominam że poszukujemy tutaj karte debetową () ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ()

dobra to kto przebije mbank i kto mi powie w czym on daje dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robin135: Bank Millennium Konto 360. Przy tysiącu złotych wpływu i jednej transakcji kartą masz za darmo konto, kartę, wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie. Do tego świetny system transakcyjny i aplikacja mobilna. Do karty są dołączane dwa ubezpieczenia - jedno to pakiet fachowców na wezwanie za darmo na rok, drugie to ubezpieczenie karty, darmowe przez jeden miesiąc. Oba ubezpieczenia możesz wyłączyć w dowolnej chwili.
@robin135: jestem zadowolony z konta wyższej jakości w Aliorze. Wypłacam na całym świecie za darmo, bankowość internetowa za darmo, ogólnie sporo za darmo, mam rachunek walutowy w euro za darmo (karta do niego 5 zł/miesiąc, przelewy 5 zł za każdy), chyba nawet przelewy natychmiastowe mam kilka na miesiąc za darmo.

Płacę 10 zł miesięcznie jeśli nie wyrobię danych obrotów na karcie, rzadko m się to zdarza.
prosze o kontynuację dyskusji, bo fajnie sie rozwinęła

w razie czego dostałem bardzo fajną rozpiskę 12(!!!) kont bankowych, jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na pw, bo ponoć wykopeł traktuje to jako reklame banków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robin135: Byłem już prawie w każdym banku, i jeżeli chodzi o obsługę i jakość usług to bzwbk jest spoko i Alior. Nie polecam millenium i eurobanku. Na mBank trzeba bardzo uważać bo zmieniają cennik i warunki jak James Bond panienki. Pekao i PKO robią ci łaskę, że zechcą prowadzić twoje konto. Deutsche i BGŻ raczej też nie są zainteresowani klientem detalicznym bo będąc tam czułem się conajmniej jak wrzod na dupie.
@robin135: daj :)
Ja mam t-mobile. 6zl/msc jesli nje wyrobisz 200zl karta. Wszystko za free, iles tam natychmiastowych, karta nie jest taka brzydka jak myslalem. Jest ladna biala matowa z rozowym napisaem. Balem sie ze bedzie paskudna a tu mike zaskoczenie.
@robin135: ja mogę polecić bph lubię to konto. jak zrobisz 200zł obrotu kartą w miesiącu - premia 25zł. dodatkowo jak zakładałem konto była promocja - 3% cashbacku na rok. więc co miesiąc wpada mi 25zł plus koło dyszki cashbacku. nie dość, że konto darmowe to jeszcze mi płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale są i minusy. nie robią przelewów natychmiastowych i wewnętrznych w weekendy. trochę lipa ale
@robin135: aż tak szczegółowo nie znam oferty, wydaje mi się że paypass to teraz standard i jest większy problem jak ktoś nie chce. Z tym że pamiętaj że w obu bankach (millenium i euro) maja strategie zróbmy promke a po trzech miechach dowalmy takie opłaty że ho ho, więc raczej szkoda zachodu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z tym że pamiętaj że w obu bankach (millenium i euro) maja strategie zróbmy promke a po trzech miechach dowalmy takie opłaty że ho ho


@I_try_to_talk_to_you: Podaj przykład promki z Banku Millennium, gdzie po 3 miesiącach dowalili opłaty.
@I_try_to_talk_to_you: Szczerze mówiąc nie wiem, co było 3 lata temu i czy rzeczywiście mieli taką strategię, czy po prostu była to standardowa podwyżka opłat. Teraz czegoś takiego na pewno nie ma, bo mam tam już trochę czasu konto (założone podczas promocji) i żadnych opłat jeszcze ani razu nie podnieśli.
@I_try_to_talk_to_you: Ja ogólnie podobnie. Uciekłem z mBanku do Millennium po tym, jak mBank po raz kolejny podniósł kwotę do wydania kartą, aby uniknąć opłat. Jakby mi teraz Millennium pogorszył warunki, to też bym szukał alternatywy. Na szczęście tego nie robią.
@I_try_to_talk_to_you: Przecież po wycofaniu promocji zwrotu za paliwo i spożywcze OBNIŻALI opłaty (m.in za zlecenia stałe), a nie je podwyższali... Dobre Konto jest cały czas darmowe jak wykona się jedną transakcję miesięcznie kartą. I zawsze tak było.
@robin135: Jak najbardziej Millennium wydaje karty zbliżeniowe.