Wpis z mikrobloga

Każdy z nas ma taką chociaż jedną parę bokserek, które nie są prawilnymi slipami z kelwinaklajna #pdk ale zywkłym Cotton World, które wstyd nosić, więc leżą gdzieś w szafie czy szufladzie czy gdzie kto tam trzyma bieliznę.

Nikt nie wie skąd je ma - może mama mi kiedyś kupiła? A może niechcący #!$%@?łem je współlokatorowi na studiach, podczas jednej z wielu przeprowadzek? A może ma miejsce tu to samo zjawisko, co przy znikających skarpetkach, tylko na odwrót - jakaś nieznana nam siła zabiera po jednej skarpetce z pary i tworzy z nich luźne bokserki Cotton World?

Dzisiaj życie postanowiło się odegrać na mnie za to, że jestem humanistą i nie potrafię szacować. Pranie powinienem był zrobić najpóźniej wczoraj, miałbym możliwość wyboru, które slipy dzisiaj wyprasuję i założę. Ale nieeeee, ŹLE OSZACOWAŁEM i w szufladzie z gatkami zostały tylko one, czarny koń gatunku bieliźnianego, te na które normalnie nie spojrzę, ale dzisiaj ratują mi dupę (dosłownie).

Jedyne co mi zostaje, to liczyć na to, że nie stanie się cud i nie wyrwę jakiejś przedstawicielki gatunku #rozowepaski, bo byłby wstyd trochę się przy niej rozbierać. Ale w końcu nie po to mirkuje, by niespodziewanie wyrywać laski, co nie przegrywy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i co by wpasować się w ostatni trend

KTO TEŻ TAK MA DAJE PLUS, #!$%@? WON DO SPANIA ( )

#heheszki #truestory #cottonworld #niebieskiepaski
A.....t - Każdy z nas ma taką chociaż jedną parę bokserek, które nie są prawilnymi sl...

źródło: comment_wS9doudWR56WuoVQdvbtwrPpSA6I2Fle.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Latch: No a jak myślisz, skoro bokserki leżą na szafce... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PsyRomancer: Dbaj o każdy szczegół swojego wyglądu, jakbyś codziennie brał ślub. Ubrania powinny do siebie pasować, być czyste, wyprasowane, każdy szczegół zadbany. Bo dzisiaj ubierzesz niewyprasowane skarpetki, jutro nie do pary, pojutrze byle jakie bokserki, a skończysz z myślą, że ta plama od keczupy na dole tshirta w sumie ci
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: Z ciekawości sprawdziłem ceny gaci od Calvina - 179 zl za 3 pary bokserek. #!$%@? z tym, wole Cottonworldy, za tyle hajsu mam zapas majtek do końca życia. Nie jestem wysrany, ale niektóre ceny to po prostu przesada.
  • Odpowiedz
Jedyne co mi zostaje, to liczyć na to, że nie stanie się cud i nie wyrwę jakiejś przedstawicielki gatunku #rozowepaski, bo byłby wstyd trochę się przy niej rozbierać


@Antyperspirant: Ty to pewnie dużo ruchasz, co...?

#!$%@?, zrobić taki gównowpis, żeby tylko się pochwalić, żeby się pochwalić jakim to wielkim #!$%@?ą
  • Odpowiedz