Wpis z mikrobloga

Piszę ponieważ chciałbym się Was poradzić.Wiem że od razu mnie zjedziecie od góry do dołu i podszywy będą się dobrze bawiły ale chciałbym się Was mimo tego poradzić.Mam 19 lat a moja dziewczyna 14.Mimo że Ona ma 14 lat nie zachowuje się jak większość kretynek w moim wieku a do tego jest o wiele bardziej rozsądniejsza niż większość dziewczyn w moim wieku.Chodzi o to że jesteśmy razem od paru miesięcy,przytulamy i czasem dochodzi do pocałunków.No właśnie tylko z jednej strony nie wiem czy mi wolno ją całować i przytulać bo w końcu Ona ma tylko 14 lat ;/ nie wiem jak to wygląda względem prawa.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy przytulanie i całowanie się z 14 letnią dziewczyną jest karalne ?

#zwiazki #prawo #kiciochpyta #corobic
  • 15
@basista87: raczej karane, myślę że kwalifikuje się pod inną czynność seksualną.

Odpuść dziewczynie jeszcze ten rok. Co na to jej ojciec w ogóle? xd I tak masz farta, że jeszcze nie pogonił cię z siekierą.
@basista87: nie rozumiem czego prawie 20letni dorosly koles szuka u dziecka, to juz jakies zaburzenie. Nie ma znaczenia jak sie zachowuje i jakie ma oceny w szkole, to jeszcze dziecko i dojrzala i odpowiedzialna to ona dlugo nie bedzie. Jej dojrzalosc to swiadomosc, ze sie obcym drzwi nie otwiera. Poza tym psychika jeszcze nieuksztaltowana, nawet jak sie z nia nie seksisz to tym 'zwiazkiem' i ewentualnym rozstaniem mozesz jej ogromna krzywde
@alfka: z tym tematem to bym tak nie szalał, bo znam ziomka który spotykał się z 16 latką, on miał z 25, ale grzecznie czekał do 18, potem razem zamieszkali i skończyło się happy endem.