Wpis z mikrobloga

dzwoni do mnie koleś z Orange:
koleś: dobry
ja: dobry
k: dzwonie w imieniu Orange, mogę zadać 2 pytania?
ja: słucham
k: czy widział pan ostatnio reklamy Orange?
ja: nie
k: dziękuję, zaznaczam. a teraz drugie pytanie. W skali od 1 do 5 jak ocenia Pan jakość usług firmy Orange?
ja: 4
k: dziękuję, zaznaczam. czy mogę jeszcze panu przedstawić ofertę produktu ubezpieczeniowego?
ja: nie dziękuję
k: ale to zajmie tylko chwilę..
ja: NIE DZIĘKUJĘ
k: na prawdę nie chce pan poznać...
ja: pan zmieni na 2

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niewiemjaktootagowac #wygryw #orange
  • 41
  • Odpowiedz
@kubaokulicz: do mnie ostatnio dzwonil i mnie #!$%@? obudził...
-dzwonie zeby zaproponowac panu uslugi mobilne orange
- jakie?
- czy chcialby miec pan telefon w sieci orange?
- mam 5 telefonow u konkurencji dziekuje
- yyyy dowidzenia
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a wystarczyło nie zakładać konta i nie #!$%@?ć głupot.

Jak dzwonią do mnie z garnkam


@WolfSky: Z Orange dzwonili i sprzedawali garnki? Ktoś tu #!$%@? głupoty...

jakiś fagas gdzieś sprzedał
  • Odpowiedz
@SuchyBatman: To był przykład, że tak robię, nie konkretnie z orange. Nie, nigdzie się nie godzę, zawsze umowy czytam 3 razy. Jestem uczulony na tym punkcie.
I tak zawsze jak pytam skąd mają mój numer
"NA DRODZE LOSOWANIA" #!$%@? jego mać.
  • Odpowiedz
Nie, nigdzie się nie godzę, zawsze umowy czytam 3 razy.


@WolfSky: To przeczytaj to co jest napisane w linku, który załączyłem.

To był przykład, że tak robię, nie konkretnie z orange.


Druga sprawa, to nie wiem co ci daje to, że tak robisz. Jesteś dłużej na zajętym, baterie się szybciej rozładują... Liczysz na to, że cię wykreślą ze swojej bazy danych? Ja się od razu rozłączałem i tyle. Jak idziesz
  • Odpowiedz
@SuchyBatman: odkładam telefon i czytam tą samą książkę, czy gotuję te samą potrawę co przed chwilą. analogia z ulotką jest idiotyczna. Po tej kropce kończę rozmowę z Tobą.
  • Odpowiedz
dkładam telefon i czytam tą samą książkę, czy gotuję te samą potrawę co przed chwilą


@WolfSky: Dzięki czemu linia jest zajęta przez kilka minut, w ciągu których ktoś mógł do ciebie dzwonić. Wtedy marnujesz czas na odsłuchanie wiadomości (o ile ktoś się nagrał), hajs na oddzwanianie itd. Zamiast po prostu odłożyć słuchawkę na swoje miejsce i skończyć rozmowę. #!$%@? geniusz.

Po tej kropce kończę rozmowę z Tobą.


Bardzo mnie to
  • Odpowiedz
@kubaokulicz: gram se jakos w 2012-2013 w gre i dzwoni jakis #!$%@? z Netii zdaje sie lub wlasnie Orange:

Ona: witam, bla bla bla
Ja: nie zgadzam sie zeby mnie pani nagrywala
Ona: w takim razie przepraszam i do widzenia
Ja:
  • Odpowiedz
ja mówię, tak może Pan tylko proszę sekundę poczekać, i odkladam telefon nie rozlaczajac się XD


@WolfSky: jakby to męczące nie było, to jest to ich praca. Z pewnością nie jest robotą marzeń, więc to troszkę niemiłe z Twojej strony, że tak robisz. W tym czasie mogliby coś wcisnąć komuś innemu i dobić sobie jakąś premię.
  • Odpowiedz
@kubaokulicz: do firmy rodziców dzwoni telefon, odbiera ojciec
O: halo
Konsultant: dzień dobry ja dzwonię z firmy XYZ, czy mogę rozmawiać z osobą kompetentną do spraw (nie pamietam jakich, załóżmy ze do spraw telefonów)
O: w tej firmie nie ma osób kompetentnych
I jeb słuchawką ( ͡°
  • Odpowiedz
na kilkanaście lat w plusie takich telefonów miałam może ze cztery


@lavinka: Zwykle się trafiają 3 telefony na 5 lat. U każdego operatora. A jak wycofasz zgody/nie zgodzisz się to w ogóle nie będziesz od operatora takich telefonów otrzymywać. Prada jest taka, że ich numery musiały się w tej bazie w jakiś sposób znaleźć. Prawdopodobnie sami umieścili, bądź ktoś je umieścił (np. z cv, których się jednak dużo wysyła). A
  • Odpowiedz
Buraki z was.

Nie wykreślą was z bazy jak będziecie lecieć w #!$%@? z człowiekiem, który do was dzwoni. Trzeba samemu to zrobić bo sam się do bazy danych wpisałeś poprzez ankiete/zgodę marketingową przy jakimś zakupie. Wystarczy zapytać kto jest administratorem danych i napisać maila. Jak będziesz się rozłączał to się potem nie denerwuj, że dzwonią po kilka razy dziennie, skoro nie dałeś nic powiedzieć.

Możecie powiedzieć to słynne i działające "nie
  • Odpowiedz
@SuchyBatman: Wiesz, znajomy coś takiego zrobił, a i tak dzwoniły firmy zewnętrzne, bo miały starą bazę, której operator im miesiącami nie uaktualniał. Przypadkiem też miał telefon w Orange.
  • Odpowiedz
@zielonydaniel: A to też racja, niemniej danymi osobowymi też handlują, firma mojego brata jeszcze nie była do końca założona, a już dostał trylion telefonów od firm krzaków z pożyczkami i pakiet reklam na skrzynkę pocztową. Ktoś w urzędzie je sprzedał (dane osobowe). Dowód - ta sama literówka na reklamach, którą popełnili w urzędzie w nazwisku i brat musiał potem to w urzędzie prostować.
  • Odpowiedz
bo miały starą bazę, której operator im miesiącami nie uaktualniał


@lavinka: Żaden operator nie uaktualnia bazy danych z numerami swoich klientów, na Boga... Wtedy jest pewne na 100%, że otrzymałaby je konkurencja.

Ktoś w urzędzie je
  • Odpowiedz
@SuchyBatman: Kiedy miał się ogłosić, jak mu te reklamy przyszły zanim dostał papiery z urzędu z numerami, NIPem i tak dalej? Drugiego dnia po założeniu przyszły, z dokładnietakąsamą literówką, jak koperta z urzędu kilka dni później. To jeszcze były czasy, jak zakładanie firmy nie trwało chwilę.

Co do samej bazy, jakoś ten znajomy i tak dostawał telefony mimo zastrzeżenia u operatora, że sobie nie życzy i dzwonił tam
  • Odpowiedz
firma mojego brata jeszcze nie była do końca założona, a już dostał trylion telefonów od firm krzaków z pożyczkami i pakiet reklam na skrzynkę pocztową. Ktoś w urzędzie je sprzedał (dane osobowe). Dowód - ta sama literówka na reklamach, którą popełnili w urzędzie w nazwisku i brat musiał potem to w urzędzie prostować.


@lavinka: Nie, spamerzy konrolują nowe wpisy w EDG. Te dane są publicznie dostępne, nie ma problemu ze
  • Odpowiedz
Co do samej bazy, jakoś ten znajomy i tak dostawał telefony mimo zastrzeżenia u operatora, że sobie nie życzy i dzwonił tam jeszcze kilka razy z awanturą


@lavinka: Ale z orange do niego dzwonili z tymi ofertami? Bo jak zastrzegł, że nie chce otrzymywać informacji handlowej a mimo to do niego dzwonili, to zgłoszenie do UKE+UOKiK i ma odszkodowanie. Z drugiej strony jeśli dzwonią jakieś firmy z garnkami, to operator
  • Odpowiedz
@SuchyBatman: Tak, z ofertami orange, potem to zgłaszał gdzieś wyżej i nie wiem co dalej. Być może kilka miesięcy trwało, zanim się dane przemieliły przez system. No ale tak jak pisałam wyżej, dla mnie takie telefony to nie problem, bo do mnie prawie nie dzwonią. Raz na dwa lata, jak mi się kończy umowa, czasem ktoś zadzwoni ze specjalną ofertą, którą zaraz sprawdzam na stronie żeby nie wyszło, że mi
  • Odpowiedz