Wpis z mikrobloga

#csibackstage #fotozagadka
Z cyklu #zapomnianemiejsca
proponuję nowy dział- zdjęcia, które wydają nam się straszne, tajemnicze, które mogą być także kryjówką dla potencjalnych ukrywających się osób lub ukrycia dowodów. Oczywiście można zgadywać na priv gdzie to :) Zaraz dodam jeszcze kilka zdjęć z tego miejsca.
t.....e - #csibackstage #fotozagadka
Z cyklu #zapomnianemiejsca
proponuję nowy dzia...

źródło: comment_mo9sKAjvVGhotzdrpVwBBDCh4uIuV5Vv.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@katyperry92: ja właśnie idę na walentynki i mnie teraz wystraszyłaś ( ͡ ͜ʖ ͡) nie wiem co będzie jak nie wrócę (ʘʘ)
ale ta Hiszpanka to jest jakaś pieprznięta, że się z nim zadaje, albo nic nie wie :O
  • Odpowiedz
@katyperry92: w Maroku to chyba nawet Abdeslama szukali, a się okazało, że jeździ sobie metrem w Belgii i ostatnio robili przeszukanie gdzieś w metrze :D :D ( ͡º ͜ʖ͡º)Tego nie potrafią złapać to i tym bardziej Hannibala nie zdołają ( ͡ ͜ʖ ͡). Podziwiam tą dziewczynę, że taka odważna była, że udzielała lekcji u siebie w domu... Teraz w tym
  • Odpowiedz
@katyperry92: czytałam komentarze na różnych portalach to ludzie właśnie piszą, że może pojechał wstąpić w szeregi ISIS (ʘʘ) nie wierzę, że nie był naćpany... musiał się ostro naszprycować przed... jak Ci co zakładają pasy szahida i lecą na odebranie swoich dziewic
  • Odpowiedz
@katyperry92: mógłby im tylko zaimponować po tym co zrobił... może i ta Hiszpanka jakaś jest z ISIS (ʘʘ) może on wlazł w kontakty z Państwem Islamskim i może to jakiś islamista jeszcze się okaże...
  • Odpowiedz
@katyperry92: i wróci razem z uchodźcami na łódce :D na wiosnę i dostanie jeszcze socjal ( ͡ ͜ʖ ͡) dokładnie od razu by się tam odnalazł, bo tam jest wylęgarnia psycholstwa. Ciekawe czy byłby taki odważny żeby podpiąć się pod kable :D
  • Odpowiedz