Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski - jakie są rzadko spotykane cechy i kombinacje cech, które dodają mężczyźnie atrakcyjności? Chodzi mi zarówno o te fizyczne, jak i dotyczące osobowości. Warunkiem jest to, aby były:

a) jak najbardziej atrakcyjne,
b) dość rzadko występujące,
c) możliwe do nabycia (wrodzone odpadają). Na potrzeby pytania pomijamy oczywistości typu muskulatura + 15k/miesiąc.

Najbardziej odkrywcze wypowiedzi zostaną nagrodzone. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #psychologia #podrywajzwykopem #zwiazki #niebieskiepaski
AdamZz - Pytanie do #rozowepaski - jakie są rzadko spotykane cechy i kombinacje cech,...

źródło: comment_SAHS9QtKYWGVmU7wIHt2QBMkGYAdfMb8.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Asterling: Fakt, pewność siebie jest ważna, ale nie jest to gwarant sukcesu. Sama lubię pewnych siebie ludzi, ale introwertycy i ludzie wycofani znacznie bardziej mnie intrygują, niż ci otwarci i dostępni.
  • Odpowiedz
@AdamZz: nie jestem specjalistką od spraw męskiej atrakcyjności, ale z własnych obserwacji:
dobra, modna, pasująca do ryja/twarzowa fryzura + plus taki sam zarost, o ile pasuje.
bardzo atrakcyjne, bardzo rzadko występujące, i jak najbardziej możliwe do nabycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dalej: ubranie z klasą, niekoniecznie najmodniejsze, ale schludne, z pomyślunkiem, sprawiające wrażenie że chłopaczyna pomyślała przez chwilę, a nie wyciągnęła z szafy losowe rzeczy.

coś
  • Odpowiedz
Sama lubię pewnych siebie ludzi, ale introwertycy i ludzie wycofani znacznie bardziej mnie intrygują, niż ci otwarci i dostępni.


@rdza: Osoba pewna siebie nie musi być wcale ekstrawertykiem. Pewność siebie to... po prostu pewność siebie ;). Można być ekstrawertykiem i duszą towarzystwa, ale jednocześnie zmieniać zdanie i pozycję jak chorągiewka na wietrze. A można być zamkniętym w sobie i małomównym, ale jednocześnie nie ulegać łatwo czyimś naciskom oraz być asertywnym,
  • Odpowiedz
Pewność siebie to... po prostu pewność siebie ;).


@Kampala: Tłumaczysz mi oczywistości;) Bez problemu wyczuwam osoby zamknięte a mimo to silne wewnętrznie, i takie, których wycofanie wynika z poczucia niepewności.
  • Odpowiedz
@Asterling: Bardzo dużo. Jeśli brak komuś pewności siebie, to trudniej będzie mu odrzucić czyjeś propozycje. Bo się wstydzi, boi, nie ma przekonania do własnych poglądów lub łatwiej mu podążyć za kimś o silniejszej osobowości. Nie sądzisz, że to jest ze sobą bardzo powiązane?
  • Odpowiedz
@Asterling: Ciężko mi to sobie wyobrazić, ale niech będzie, może i tak być. Tak czy inaczej dalej twierdzę, że pewność siebie i asertywność są powiązane. Nie upieram się, że są to cechy zawsze razem występujące, ale często idą w parze i w dodatku zdaje mi się, że mogą się nawzajem wspierać czy wzmacniać.
  • Odpowiedz