Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi znacznikami nagłówków (, , itd.) pod względem googla?
Czy tworząc tytuły sekcji na stronie typu onepage, można robić coś takiego, że nadaje im , ale jednocześnie większy rozmiar czcionki niż tym z ?

Przykład:

O mnie // font 72px

Pozycjonowana fraza 1 Pozycjonowana fraza
// font 36px

Czy takie coś niedozwolone?

#seo #pozycjonowanie #google
=================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================
  • 24
Jak to jest z tymi znacznikami nagłówków (, , itd.) pod względem googla?


@zukuS: to już raczej nie te czasy, google ma w dupie jakie znaczniki używasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy tworząc tytuły sekcji na stronie typu onepage, można robić coś takiego, że nadaje im , ale jednocześnie większy rozmiar czcionki niż tym z ?


@zukuS: w css możesz im nadawać dowolny rozmiar, wedle uznania.
@grim: bzdura. Raz, że Google nie ma w dupie (ok, nie jest to tak istotne jak kiedyś i nie jest to współczynnik rankingowy, ale jest, by pokazać rozkład treści na stronach). Dwa - kombinowanie z wielkością nie ma nic wspólnego z UX.

@zukuS tak jak napisał @tvod - kolejność znaczników i ich wielkość powinna być zachowana.
@smitu: Nagłowki to nie jest czynnik rankingowy? Co wy na miłość boską robicie w tym binarlinku, bo wam chyba google odcieli albo źródeł stron nie potraficie przeglądać. 3/4 domen będących w topach ma najwazniejsze słowo kluczowe w H1 albo H2. Niekoniecznie jak kiedyś fraza ale również tekst o frazie. Że nie jest to aktualnie najważniejszy współczynnik rankingowy? Nie, nigdy nie był, bo najważniejszym czynnikiem rankingowym są linki, ale H1 czy title
@pcmasterrace: Ty albo jesteś debilem, albo po prostu jesteś debilem xD chętnie napisał bym coś więcej, ale nie chce byś ściągnął mnie do swojego poziomu żenady. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@smitu: Mogę być nawet debilem, wszystko mi jedno :) oby więcej w Polsce takich seowcow, łatwiej o topki.
Proponuje tez zanim cos komuś doradzisz, kup sobie chlopie ze 100 domen i przetestuj tezy o których mówisz. Uch, pewnie tego nie zrobisz, bo zbyt duży wydatek dla pana etatowego specjalisty :( i glowic sie trzeba jak 100 domen podlinkowac, skoro spam nie działa - a przynajmniej tak żeś na blogu wyczytal, bo
@pcmasterrace: zanim zaczniesz komentować to najpierw wsiadz w wehikuł czasu i przenieś się do rzeczywistości. Albo po prostu przestań żyć przeszłością, bo łapiesz strasznego laga.

Albo w sumie nie, lepiej zostań tam gdzie jesteś. Im więcej takich specjalistów jak Ty, tym więcej klientów dla binarlinka :)
@pcmasterrace: Mam wrażenie, że zatrzymałeś się w 2009 roku stary:

Jeszcze kolejnemu napisz, że upychanie słów kluczowych w stopce nie daje już żadnego efektu.


xD

Że nie jest to aktualnie najważniejszy współczynnik rankingowy? Nie, nigdy nie był, bo najważniejszym czynnikiem rankingowym są linki, ale H1 czy title to dalej ważne elementy na stronie.


Zarówno title, jak i description, słowo kluczowe w domenie, H1, H2 i H3 straciły jakieś 90% mocy w
@smitu: @crazyfigo: akurat niedawno w jedną domenę wrzucałem słowa kluczowe w stopke, bo mogę, dokładnie 8 lutego + zgłosiłem od razu przez submit url. Frazy konkurencyjne, ale lokalne. Ja widzę wzrost pozycji. Przykładów mam zdecydowanie więcej, ale ten jest najświeższy i widać ruch po dwóch dniach. Dało efekt? Dało.

Ja się nigdzie nie zatrzymałem, po prostu nie czytam żadnych seo blogów, na PiO jedynie rozmawiam na PW z kilkoma użytkownikami
Pobierz pcmasterrace - @smitu: @crazyfigo: akurat niedawno w jedną domenę wrzucałem słowa klu...
źródło: comment_saGjTXouHsI6B46cPaNufDklEM3Gj28W.jpg
@smitu: wrzuciłem na tę stronę dzisiaj frazy kluczowe w h1 i zgłosiłem do submit url. To jest dobra strona testowa, bo leży odłogiem od dawna, nic się z nią nie dzieje bo nie ma parcia.

Każdy mój komentarz jest normalny, tylko ja już nie mogę czytać kłamstw o tym, że algorytm google jest mądry, nic nie dają słowa kluczowe w stopce czy linkowanie xrumerem nic nie daje. To są twierdzenia oparte
@smitu: zakładam tak z dotychczasowych komentarzy, bo często powtarzaliście utarte mity - ten o upychaniu fraz w stopce to tylko przykład. I nie chodzi o to, co robię i co gdzie upycham, strony klienckie i strony pod pp to dwie zupełnie różne bajki i strategie SEO, a dzięki temu że mam duże doświadczenie z black hatem, potrafię skutecznie łączyć obie rzeczy.

Nie korzystamy z automatów


@smitu: nic, null, zero? Tracicie
@pcmasterrace: Zauważyłeś, że gdy smitu albo ten drugi nie mają nic do powiedzenia to zawsze piszą o kimś "idiota, to nie 20xx rok) itd. xD? @smitu dam ci radę, piszesz "Bo co klientowi z tego, że jest wysoko na frazy, które dają ruch, ale nie przekładają się na biznes? " to może zacznij pozycjonować frazy pod sprzedaż a nie brandy czy ogólne? Mam 97% ruchu z google, 3% socjale, nie zauważyłem
wyzywamy od idiotów ludzi, którzy piszą np. takie bzdury: "seo zginie, zostanie sama optymalizacja" - Wystarczające świadectwo Twojej głupoty


@smitu: Nie dość, że jesteś słabym pozycjonerem to na dodatek sam chyba nie wiesz co pleciesz xD Przecież to ty pisałeś, że nie ma czegoś takiego jak pozycjonowanie, a istnieje tylko sama optymalizacja a backlinki to przeżytek z 2005 roku xD Kisnę z ciebie, udajesz speca a swoje serwisy masz gdzieś w
@shadiss85: nie jestem pozycjonerem, inne swoje opinie podtrzymuje, tym bardziej o backlinkach. Nie wiem co rozumiesz przez "moje serwisy" i nie wiem co mają "moje serwisy" do klientów, dla których świadczę usługi, ale prawdopodobnie i tak się tego nie dowiem.

Mimo, że nie masz pojęcia jakich mam/mamy klientów wyciągasz wnioski, które są dalekie od rzeczywistości. Mimo, że świadczymy usługi dla liderów branż w tym kraju, Ty będziesz próbował wcisnąć nam temat
@smitu: Ciężko zrozumieć o co wam chodzi, bo w ostatniej dyskusji pisaliśmy o POZYCJONOWANIU, czyli jednak nie jesteś pozycjonerem? Wiesz ciężko mi cokolwiek pisać o serwisie, który wierzy tylko w magiczną optymalizację a własnej strony nie ma zoptymalizowanej (a przecież to wasza wizytówka, tak?) (przy okazji, fajny test na pio będzie, powinien pięknie pokazać ile warta są te wasze drobnostki, nad którymi tak rozmyślacie) Na binarlink (czyli wasza strona?) piszecie tak: