Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi znacznikami nagłówków (, , itd.) pod względem googla?
Czy tworząc tytuły sekcji na stronie typu onepage, można robić coś takiego, że nadaje im , ale jednocześnie większy rozmiar czcionki niż tym z ?

Przykład:

O mnie // font 72px

Pozycjonowana fraza 1 Pozycjonowana fraza
// font 36px

Czy takie coś niedozwolone?

#seo #pozycjonowanie #google
=================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================
  • 24
  • Odpowiedz
@smitu: @pcmasterrace: @crazyfigo: @shadiss85: Panowie, ja tylko od siebie dodam że H1 i TITLE TAG (czy chcemy czy nie) mają dalej duże znaczenie i wchodzą w tzw. OnPage SEO. Również linki są bardzo istotne choć ryzykownym jest twierdzić, że są najważniejsze. Nikt też nie wspomniał o czynnikach behawioralnych które opisują zachowania użytkowników po przejściu z wyników #google na konkretną witrynę. Mam tu na myśli np.: Pogo-Sticking, Dwell-time czy
  • Odpowiedz
@LukaszZelezny: Wiesz jak się prowadzi testy? Sam autor testu pisze, ze to niczego nie potwierdza. Powiem Ci tak, teoria o CTR jest stara, ma przynajmniej kilka lat i Bralem udział w kilku testach ja obalajacych prowadzonych na dziesiątkach stron bez udziału osób trzecich. Kup sobie zennopostera i klikaj w wyniki, same pierwsze pozycje w godzinę!
  • Odpowiedz