Wpis z mikrobloga

Jakie to prawdziwe :) Nie umieją sobie wybrać partnerki innymi kryteriami niż wygląd a potem żale na mirko, że kobiety jakieś głupie i w ogóle nielogiczne. I potem normalne jednostki płci żenskiej to czytają i czują się jak chłopiec do bicia za czyjeś złe wybory. Jak czytam z kim się tutaj niektórzy chłopcy wiążą to nie mam wątpliwości, że jedynym kryterium był wygląd.
  • Odpowiedz
Jakie to prawdziwe :) Nie umieją sobie wybrać partnerki innymi kryteriami niż wygląd a potem żale na mirko, że kobiety jakieś głupie i w ogóle nielogiczne


@kaszkai: Tak tak, bo kobiety dokonują zawsze doskonałych wyborów, szczególnie między Sebixami i boskimi Antonio z zagranicy a później płacz i okrzyki każdy facet to świnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sheeple: Ja pisze o sytuacji gdy jedynym kryterium jest wygląd, więc nie zrozumiałeś. Ładna? Biorę. Na resztę nie patrzę. wtedy jest duze ryzyko, ze może się trafić beznadziejna z charakteru, niewierna, niedojrzała (tak jak z każdym innym czowiekiem, bo przecież po wyglądzie za przeproszenie g... wiemy o człowieku). A wielu z was wygląd otumania a resztę jakos akceptujecie a potem wielkie zdziwnie, że zdradza, że robi awantury o nic. Teraz
  • Odpowiedz
@Krs90: Ja mogę mówić tylko o sobie. Ja nie dokonuję sebixowych wyborów i jak czytam z jakimi dziwnymi dziewczynami macie do czynienia to nie wierzę, że mam tę samą płeć co one. W moim komentarzu nie odnoszę się do wszystkich ludzi świata, tylko do tych co się żalą na wszystkie kobiety świata a wybierają jednostki nie nadające się do związku.
  • Odpowiedz
Ja mogę mówić tylko o sobie. Ja nie dokonuję sebixowych wyborów i jak czytam z jakimi dziwnymi dziewczynami macie do czynienia to nie wierzę, że mam tę samą płeć co one.


@kaszkai: Oczywiście, jesteś wyjątkowa, niepowtarzalna, bezbłędna. Aż dziw bierze że nie urodziłaś się jednak facetem bo nie masz w sobie ani trochę #logikarozowychpaskow.
Wiesz kto tak mówi? Większość kobiet. :D
  • Odpowiedz
@Krs90: Oj dzieciaku, co ja ci będę pisać jak nie rozumiesz o czym jest temat, temat jest nie o mnie tylko o stereotypach jakie siejecie. Wybierze sobie taki wykopek swoja wymarzoną 9/10 i bierze bez wahania bez analizy jaki to człowiek, czy ma jakis system wartości, a potem się zaczynaja żale na mirko na WSZYSTKIE KOBIETY I ICH SŁYNNĄ MITYCZNĄ LOGIKĘ. Trzeba było wybrać mądrą i ładną albo chociaż tylko
  • Odpowiedz
Wybierze sobie taki wykopek swoja wymarzoną 9/10 i bierze bez wahania bez analizy jaki to człowiek, czy ma jakis system wartości, a potem się zaczynaja żale na mirko na WSZYSTKIE KOBIETY I ICH SŁYNNĄ MITYCZNĄ LOGIKĘ. Trzeba było wybrać mądrą i ładną albo chociaż tylko mądrą i nie musiałabym czytać jakie to są "wszystkie kobiety", bo to zwykłe kłamstwa.


@kaszkai: Wybierze sobie taka karynka swojego wymarzonego arabskiego księcia 9/10 i
  • Odpowiedz