Wpis z mikrobloga

@Stachu_a_kto_przy_telefonie: @sermaciej: To jest oczywiste, że Tusk wróci z Brukseli na białym koniu jako wybawca Polski.
Ja stawiam, że będzie startował na prezydenta, bo jako premier nie będzie już mu się chciało tak z---------ć. W Brukseli ma prestiżową posadkę, myślę, że prezydentura też mu się marzy.

W ogóle, to ciekawe zjawisko socjologiczne, że nawet najbardziej obśmiany polityk, po pełnieniu funkcji na zachodzie bardzo zyskuje w o oczach obywateli.
  • Odpowiedz
@zyyx: Krótką pamięć to mają wyborcy PiS. Tuskowi za 50 lat będą stawiane pomniki, zaś Imperator i Maliniak będą tam gdzie być powinni- na śmietniku historii.
  • Odpowiedz
@zyyx: A wspomniałem o PiS bo to wyborcy tej partii mają wyjątkowo krótką pamięć i nihilizm . O ile rząd Tuska przeprowadzał niewygodne, ale konieczne reformy za które teraz chcą go "wieszać" to obecny rząd żeruje na impotentach umysłowych wyjątkowo podatnych na populizmy.
  • Odpowiedz
@demagog: Jedni i drudzy siebie warci, zdobywają głosy mniej inteligentnych ludzi głupimi obietnicami. Populizm PO i PISU jest na tym samym poziomie wystarczy przypomnieć sobie np 4x tak.
Z drugiej strony czego się spodziewać, jak lud głupi to władza żeruje.
  • Odpowiedz