Wpis z mikrobloga

  • 390
Też tak macie czasami, że próbujecie zasnąć i w pewnym monencie wasza noga, albo całe ciało podskakuje czy coś? ;_; bo ja tak mam raz na jakiś czas
#kiciochpyta #sen
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polik95: panika to akurat przypadlosc niektorych jednostek aby, choroba wrecz. ciezko to opisac jesli nie przeszedłeś, #!$%@? uczucie. zostal mi po tym slad do tej pory, lekki opor przed 'poddaniem sie snu'. najgorzej.
  • Odpowiedz
@polik95: raz na jakiś czas mi się to trafia, czasem na nudnych wykładach, a czasem jak na spokojnie leżę sobie w łóżku, także jest to rzecz jak najbardziej normalna, którą nie należy się przejmować
  • Odpowiedz
@polik95: Często budzę się w nocy poprzez zerwanie się w ułamku sekundy do pozycji siedzącej. W tym samym momencie następuje głęboki lęk, dezorientacja i strach bez ukierunkowania. Tylko, że u mnie #nerwica i #depresja, więc to chyba normalne.
  • Odpowiedz
@polik95: Ja wczoraj tak miałam. Byłam w pół-śnie, zaczynało mi się śnić, że wyciągam ciasteczka z gorącego pieca (bez rękawic), dotknęłam blachy i cała wzdrygnęłam w łóżku. :D
  • Odpowiedz
@SuperPunia: pamiętam, że miałem tak za młodu właśnie - bałem się zasnąć. Matka nje wiedziała co robić :D jakos mi przeszlo z czasem. Chociaż nadal mam czasem schizę nocą jak mi się o tym przypomni. Dziwna sprawa, jakbym walczył o świadomość xD
  • Odpowiedz