Wpis z mikrobloga

@xetrian:
Już tłumaczę. Największa grupa użytkowników youtube'a to osoby w wieku 15-20, jest to ok. 83% bazy użytkowników, najczęściej to uczniowie gimnazjów.
Z uwagi na to, powstają kanały robione przez gimnazjalistów dla gimnazjalistów, a wiadomo co przyciąga dzieci - kolorowe zabawki i strzelanie. CS:GO wobec tego przyciąga gimnazjalistów jak lampa muchy i w tym gronie silverów siedzą sobie podniecając się nawzajem skinami.

Mam nadzieję, że trochę ci tę sytuację wyjaśniłem.
@xetrian: Ponieważ na to jest największy popyt, skiny są najlepszą siłą napędową kanału.

Według mnie, większość kanałów związanych "z hazardem nieletnich" powinno zostać zbanowane przez YouTube Guidelines, ale oni na to srają.

@softenik: i tak i nie, zależnie od kanałów - skinowe rewolucje są fajne dla kategorii 10-18. Kanały robiące z CSem cokolwiek innego to 18-34 sausagefest. Wiem, bo pytałem poszczególne osoby jak tam u nich demografie i tak dalej.
@softenik: ja bym trochę poszerzył tą grupę wiekową do 10-25lat, moim zdaniem to jest po prostu kontynuacja tego co zapoczątkowała era minecrafta, minie trochę czasu i ludzie będą się fascynować czymś innym. Kluczowym problemem CSa jest fakt, że na tym można na prawdę zarobić.