Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś chciał poexpic razem czy coś na sharing expie to dawajcie znać, nie grałem na mirkotsie wcześniej bo myślałem, że tam z 30 osób online maks jest. Dopiero teraz po aferze dowiedziałem się, że wzięcie serwer miał. W Tibię gram od 7.92 także jakieś tam ogarnięcie mam. A wiadomo, że w kupie raźniej, może bardziej śmierdzi.

#mirkots
  • 27
  • Odpowiedz
A tak w sumie - dużo osób #!$%@? na botach? Jaki stosunek serwera co do nich? Bo pamiętam że to mi zawsze grę niszczyło bo ja uczciwiej wolałem ;_;


@Makku11: Nikt na cave botach nie lata, w pvp raczej tez nikt nie uzywa. Czasem zlapie sie kogos z autohealem i sie go banuje.
  • Odpowiedz
@Rahan90: macie jakieś wymagania co do bycia w gildii? nie mam czasu grać cały czas + gram w inne gierki, a chętnie z kimś polatam a tym bardziej jakaś wojenka :D
  • Odpowiedz
@Makku11: tylko w rebornach jedna osoba poleciała za bota jeśli to dla Ciebie argument ( ͡° ͜ʖ ͡°) (no i ten gość dalej gra, nick yggdrasil). Jedi i Obserwujacy pod tym względem czyści.

Boty raczej piętnowane i raz dwa banowane, nawet proste autoheale.
  • Odpowiedz
@Makku11: jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) no to pisz ingame, będziemy grać od rana.

@Kukki: mamy dach i jesteśmy mocno w stronę social, ale jak trzeba kogoś obronić to bronimy. Tak w dużym skrócie, z czego też kolega wyżej sie naśmiewa (wy to tylko na dachu siedzicie heheheheh)
  • Odpowiedz