Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DamnumEmergens: Ależ mój drogi ja doskonale wiem, że w krajach zachodnich ogólnie przyjętym jest, że jemy zwierzęta hodowlane takie jak świnie, kury itd. natomiast za pupile obraliśmy np. psy czy koty. Jednakże idąc na wschód spotkamy kraje gdzie krowy są święte a pies jest pozycją w codziennym menu.

Nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi albo nie potrafiłeś odpowiedzieć na moje pytanie i dlatego przysłowiowo obróciłeś kota ogonem.
  • Odpowiedz
@Chodtok: Myślę, że ciężko właściwie zinterpretować ten wpis bez uprzedniego odwiedzenia twojego profilu, szczególnie mając za tło rzeszę durniów mających "bekę" z cudzych przekonań.
@lunapants: Tak, potraktowałem Twoją wypowiedź opacznie, jakobyś nie rozumiała, że ktoś może źle patrzeć na sam fakt jedzenia psów, przyznaję. Przeczytałem komentarze OPa i twój poprzedni i widzę kontekst.
Po prostu wiele osób nie chce rezygnować z mięsa i woli jeść zwierzęta, z którymi
  • Odpowiedz
@Chodtok: te próby racjonalizacji że świnka do jedzenia piesek do kochania xD typowe

ostatnio często cię widuję pod tagiem wegetarianizm i mocno szanuję twoje zaczepne teksty :D dużo plusów, pozdrawiam
  • Odpowiedz
ten obrazek to jeden z najbardziej rakotwórczych wytworów


@Chodtok: tzn. prawie wszystkie są mocno rakotwórcze, ale ten wyjątkowo
tu nawet nie ma jakichkolwiek argumentów, czy czegokolwiek z czym można by chociaż próbować dyskutować, tylko czyste #!$%@? mózgowe ;\
  • Odpowiedz
@wodzu_91:

Ale czy Ty #!$%@? nie rozumiesz, że Polska to nie kraje azjatyckie? Tu jest inna kultura. Psininy się tutaj nie je, tak samo jak koniny.


Zapewne rozumie. Ale w swoim rozumieniu spraw poszedł trochę dalej i wie, że z kulturowej dezaprobaty cały #!$%@? wynika. Nie wystarczy machnąć rękami i powiedzieć: 'taka kultura'. W ten sposób kozojebca będzie ci uzasadniał konieczność chodzenia w czadorze. Też go potulnie posłuchasz czy poprosisz o dodatkowe
  • Odpowiedz
@koroluk: Ale naprawdę jakaś zauważalna grupa tutaj chce zabraniać innym samego jedzenia psów, a świnek już nie, czy może tworzymy sobie jakiegoś małego chocholika, błędnie interpretując czyjeś wypowiedzi?
  • Odpowiedz
@Chodtok: Ale bym #!$%@?ł takiego uwędzonego psa.
Ale widzę że fajnie się marynują do pieczenia. Dorzuciłbym jeszcze kolendry, majeranku, liści laurowych i odrobiny octu by mięso zmiękło.
  • Odpowiedz